Skocz do zawartości
Mateushh

Nie za zimno ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie

 

W związku z nadciągającym nieuniknionym chłodem mam do Was pytanie..

 

Swój zestaw trzymam w pomieszczeniu murowanym, ocieplanym w którym temperatura oscyluje w granicach 0'C do 5'C.

 

Czy nie zaszkodzi to drewnu ?

 

Wiem że nie wolno poddawać go nagłym zmianom temperatury, więc zawsze gry idę poćwiczyć, włączam "farelkę" w drugim końcu pomieszczenia, aby nie działała bezpośrednio na bębny..

 

Pomieszczenie ogrzewam więc raz dziennie (20 min przed grą), temperatura podnosi się do ok 15'C.

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też trzymam graty jeszcze w takich warunkach, gram sam wiec na zime lądują w domu, jednak staram się łagodnie podgrzewać pomieszczenie i po godzince zasiadam za zestawem, ot dziwo nic się nie rozstroiło do tej pory, no i zwracam uwagę na blacharkę, nie zaczynam grać dopóki czuję, że jest naprawdę zimna. Osobiście nie martwiłbym się takimi temperaturami ok +2 do +5 stopni jeżeli chodzi o zestaw, jednak gdy przyjdą mrozy, - ja uciekam z gratami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak dotąd robiłem, na zime przenosiłem się do domu, tylko wiadomo, w pokoju murowanym akustyka h**owa, więc chciałbym zostać w salce.

 

Tzn nawet jeśli mróz na polu to temperatura w środku nie spada poniżej 0'C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ''kanciape'' w której gram posiadam dwie farelki jedna taka mała zwykła druga już trochę lepsza. Staram się daleko trzymać grzałki od bębnów

początkowo miałem je przy perce i zauważyłem że inaczej brzmią.Albo wracam przykładowo ze szkoły o 14 uruchamiam ogrzewanie przechodząc o 15 wyłączam gram i też jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...