Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dawno tutaj nic nie zamieszczałem, a kiedyś zmiany dokonywały się u mnie bardzo często (może nawet za często). Miałem chwilę przerwy w grze, pozbyłem się zestawu, jednak na szczęście nie trwało to długo. Jakiś rok temu wróciłem do grania jako że znajomi szukali bębniarza. Zespół zaczął przyspieszać, więc zdecydowałem się na nowo zaopatrzyć we własny sprzęt do grania. Fundusze nie pozwalały na nic wielkiego, okazyjnie złożyłem sobie zestaw Mapex Saturn 20,12,14 (swoją drogą świetny bęben). Po paru miesiącach zespół rozpadł się, a ja zostałem na lodzie - bez kapeli i miejsca do grania. I znowu - nie trwało to długo - przez ogłoszenie znalazłem zespół post-rockowy THE SKY IS, w którym aktualnie się udzielam. W tak zwanym międzyczasie dozbierałem trochę kaski i postanowiłem zmienić zestaw na nieco większy. Padło na Pearla MMX w pięknym kolorze "Emerald Green" w nietypowych rozmiarach 20,10,13,15. Jestem zadowolony jak jasna cholera :) Pierwszy raz grałem na MMX'ie gdy miał je jeszcze MicMart i już wtedy mnie oczarowały, jednak nigdy nie było nam po drodze.

 

Dobra, dosyć historii, przedstawiam swój dobytek

 

 

 

Pearl Masters Custom MMX

20x16, 10x10, 13x11, 15x13

 

Pearl Session Custom

14x5,5

 

 

Blaszki:

Paiste Sound Formula Medium-Heavy Hi-hat 14"

Paiste Sound Formula Full Crash 18"

Zildjian A Armand Ride 20"

Sabian Paragon Diamondback Chinese 20"

 

 

Hardware:

Yamaha FP8500C

statywy mieszane (większość w przyszłości do wymiany) sonor/basix/tama

 

 

Zapraszam do zapoznania się z twórczością THE SKY IS:

http://theskyis.bandcamp.com/

 

 

PS. Sorry za kurz na centrali, ale dopiero na fotkach zobaczyłem jak jest źle.. :D

 

 

326fa0516202e8d7.jpg 9699ffb5886de4f8.jpg b4605e8eb914172f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...