Skocz do zawartości
lajon

DW PDP LX nowy werbelek przyszedł:) DW EDGE

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)))

mam zaszczyt przedstawić moją ślicznotkę:)

moje gary to DW PDP LX w kolorze Aztec Gold ( na takich garach grał na tegorocznym festiwalu perkusyjnym Tony Royster jr.)

pict1009vk2.th.jpg

pict1007zl9.th.jpg

na tomach mam naciągi evans G2 oraz evans razonant, na centrali emad i remad oczywiście:)

ponadto statywy premier 4216

stopa yamaha fp9310

blaszki:

hh i ride zildjian scimitar bronze,

dwa crashe sabian aax,

splash b8pro

 

w domu do ćwiczeń używam DW go anywhere pracitce kit

http://www.dwdrums.com/smartpractice/goanywhere.htm

 

na koniec przesyłam link do filmiku gdzie mozna posłuchać jak gary gadają:)

http://www.youtube.com/watch?v=THGydg9IsDs&feature=related

 

pozdrowionka

MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: Piękne gary ! Blachy trochę odstają ale myślę że ok (procz b8). Na Scimi tarach grałem, ride fajne gadał, crash za to mi nie podchodził. Brzmienie też niczego sobie :D . I takie małe pytanko: ile dałeś za practice kit? Pozdro i gratuluję slicznych bebnów (kolor powala- przynajmniej mnie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey

dzięki bardzo :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

nio faktycznie blaszki jeszcze będę starał się zmienić juz nawet mam typy:)

ale poczekajmy są świętna może się coś ukroi :lol:

 

co do practice kit to dałem 650 ale wiem że przepłaciłem bo po allegro chodzą ostatnio zdaje się z fabryki dzwięków http://www.allegro.pl/item246662470_dw_cppadts5_zestaw_padow.html po 500 z hakiem, ale sprzęt jest świetny jeżeli nie możesz ćwiczyć na zestawie w domu naprawdę pady spełniają swoją funkcje świetnie, mam je prawie rok i jestem zadowolony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne gary:) LX to taki mój set marzeń.. ciekawe czy kiedyś uda się je zrealizować. Kolorek niesamowity. Sam raczej bym sie na niego nie zdecydował, ale bardzo się mnie podoba:) no i jest oryginalny. W wielkim skrócie - jest czego zazdrościć :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ty ;)

 

Śliczne bębny w pięknym kolorze i ślicznie brzmią :)

Co mi przeszkadza? Ten ride i hh zilidjian. Brzmią jak kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki

co do blaszek to fakt, ale zbliżają się święta i w związku z tym planuję zmianę na sabiany hhx i chce jeszcze ozona dokupic to może będzie ciutke lepiej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zbliżają się święta i w związku z tym planuję zmianę na sabiany hhx i chce jeszcze ozona dokupic to może będzie ciutke lepiej:)
ciutkę lepiej?? lol to jrest znacząca różnica!!! Chociaż ja bym brał HHx Evolution,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wspomnianej wymiany zanosze się ze zmianą hh na sabian hhx groove 13", mam pytanko grał ktoś na tym, posiada lub słyszał wogóle?? z góry dzięki za odpowiedzi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak obczajałem te próbki są przekonujące ale chciałem tak zasięgnąć porady kogoś kto gra na czymś takim

słuchaj a co do ride'a masz jakieś typy z tych próbek które są na stronie zainteresowały mnie trzy hhx-y evolution, manhatan jazz i groove, grałes na którymś z nich??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gary świetne człowieku, kolor po prostu fantastyczny, bardzo mi się podoba, blachy kijowe ale nie wszystko na raz a już o tym pisałeś.

 

Gratuluje zestawu. :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, mam Hand Hammered Manhattan Jazz, ale nie wiem jak on się ma do HHX, a mojego ride'a nie ma w próbkach... polecam natomiast evolution, właściwie wszystkie blaszki, po prostu genialne!!! pierwszym moim zakupem będzie 10" splash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lajon No to podobną muzykę tworzymy... ;) Lubię takie soul/rootsowe granie... :) Pozdrawiam! :)

 

Ice_Gust_PL Hand Hammered Manhattan Jazz? A nie HHX Manhattan Jazz? Ja mam Hand Hammered Manhattan Groove, ale o Manhattan Jazz nigdy nie słyszałem... Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24.jpg jakieś wątpliwości jeszcze?? a tak na temat ( :biggrin: ) to sam zdziwiłem się gdy go zobaczyłem, ale od razu się zakochałem! ale ma znaczącą wadę, mianowicie nadaje się właściwie tylko do jazzu, w innych gatunkach wypada różnie, jest bardzo ciemny i suchy, kopułka "brudna" i mało wyrazista. Jako drugi ride, to sobie dokupię Zildjian'a K Heavy Ride, chociaż ta grubość jest dla mnie zabójcza, gdyż gram lekko, to brzmienie powala na kolana, było by to świetne uzupełnienie mojego setu http://www.perkusja.org/viewtopic.php?p=63161#63161 <-- mój zestawik, jak coś :biggrin: :biggrin:

 

Pozdrawiam!!!

 

[ Dodano: 25-11-2007, 21:01 ]

Hand Hammered Manhattan Jazz
przepraszam, bez jazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
www.browncube.com tu możesz obadać co tworzymy z moją kapelką
bardzo, ale to bardzo mi się podoba ;)

 

[ Dodano: 25-11-2007, 21:10 ]

szczególnie motylek ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz, mam Hand Hammered Manhattan Jazz, ale nie wiem jak on się ma do HHX, a mojego ride'a nie ma w próbkach... polecam natomiast evolution, właściwie wszystkie blaszki, po prostu genialne!!! pierwszym moim zakupem będzie 10" splash

faktycznie evolution biorę tez pod uwagę, ale coraz bardziej szukam brzmienia zbliżonego do zildjiana constantinopola, kumpel ma i świetnie to się sprawuje:) coś takiego by mi chyba odpowiadało do końca:)

co do hh to już na bank wybrałem sabian hhx groove hats 13" :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

[ Dodano: 25-11-2007, 21:53 ]

Gary świetne człowieku, kolor po prostu fantastyczny, bardzo mi się podoba, blachy kijowe ale nie wszystko na raz a już o tym pisałeś.

 

Gratuluje zestawu. :)

 

Pozdro

dzięki wielkie pozdrawiam :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

[ Dodano: 25-11-2007, 21:55 ]

www.browncube.com tu możesz obadać co tworzymy z moją kapelką
bardzo, ale to bardzo mi się podoba ;)

 

[ Dodano: 25-11-2007, 21:10 ]

szczególnie motylek ;D

dzieki wielkie:)

masz jakieś linki do swojej twórczości?? też chętnie posłucham:)

 

[ Dodano: 25-11-2007, 22:03 ]

lajon No to podobną muzykę tworzymy... ;) Lubię takie soul/rootsowe granie... :) Pozdrawiam! :)

 

Ice_Gust_PL Hand Hammered Manhattan Jazz? A nie HHX Manhattan Jazz? Ja mam Hand Hammered Manhattan Groove, ale o Manhattan Jazz nigdy nie słyszałem... Pozdrawiam! :)

hiehie :biggrin: :biggrin: :biggrin: faktycznie tworzymy zbliżoną muzę :razz:

pozdrowionka :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz coś na temat tego zestawu ćwiczeniowego... jak sprawuje sie pad od stopy i czy w ogóle ten zestaw jest głośny... i czy grając ze stopą dzwięk idzie w ziemię co powoduje rozdrażnienie sąsiada? Jednym słowem ... czy sąsiedzi są w stanie usłyszeć Twoje denerwujące pukanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się nabyć nowego sprzęta do mojego zestawu:)

werbelek DW EDGE

pict1276qo7.th.jpg

pict1277ha2.th.jpg

pict1278nv5.th.jpg

teraz jeszcze blachy i po mału powinno chulać:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja czekam teraz aż sie spotkam z tym Twoim werbelkiem :D

Przyjedziesz do studia to obadam nie ma opcji :D

teraz jeszcze masz nowy naciąg to będzie jazda:D mam nadzieje:D

Pozdro 400 :D i do zoo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Gliwic jesteś, jest szansa opukać werbelek? Bo to blisko, a cieszy oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...