Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podzielić się doświadczeniami z producentem, który niedawno wyprodukował dla mnie dwa pokrowce na werble. Zacznijmy od tego, że pokrowce są na wymiar, ale nie ogólnikowo np. 14x6, tylko producent pyta o wymiary werbla w centymetrach. Jak podałem te wymiary w poniedziałek o 19-tej, to w środę o 12-tej kurier przywiózł mi dwa pokrowce. Chyba nieźle, co? Kolejna spawa - pokrowce mają piankową wyściółkę, ale są też usztywniane płytą. Coś jak kuferek Pearla na stopę. Czyli jest to coś bliżej case-a. Ogólnie jest to kawał dobrej roboty. Na zdjęciu pokrowiec 13x3.5. Teraz najlepsze - ten pokrowiec kosztował 80 zeta. Drugi to 15x5 i ten był droższy - 120 zeta. Do tego przesyłka 25. Podsumowując, bardzo wątpię, czy dało by się znaleźć takie pokrowce taniej, a do tego standardem rynkowym jest zwykła szmata, niekiedy z dodatkową pianką. A tu jest cordura 600D (szmata), sztywna płyta, pianka i parę dodatków ze skóry.

dbnwn8.jpg

Ten Producent nazywa się Skorpions (przez k) i szyje pokrowce na wszystko. Ich profil na pejsie można zobaczyć tu.

Polecam - mam pokrowce innych producentów (Gator, Yaro, Rockbag, Tama) i Skorpions przewyższa je wszystkie. Dobry produkt za dobrą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ich profil na pejsie można zobaczyć tu.

Polecam - mam pokrowce innych producentów (Gator, Yaro, Rockbag, Tama) i Skorpions przewyższa je wszystkie. Dobry produkt za dobrą cenę.

 

Raczej na ,fejsie''.

Co do ceny, mowisz, że to jest nowy producent, za kilka miesięcy cena raczej podskoczy nieco. :)

 

[ Dodano: 17-02-2017, 11:37 ]

Pokrowiec pewnie godny polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...