Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miło się słucha, sprawnie zagrane, dobre gitarki, bębny też, kilka fajnych patentów, studio wydaje sie całkiem ok. Spory plus za śpiewanie po polsku :smile:

Mi wchodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem słuchał. Bardzo fajnie! Ogolnie muzyka nie całkiem trafia w moje gusta, czego nie moge powiedziec o bebnach. Bardzo lubie szybkie, kreatywne rytmy z gestą stopką. Podsumowujac: kopie tyłek!

 

ps. zapraszam do wysłuchania moich wypocin ;) pare tematów niżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus,

woodstock raczej nie nasze klimaty :D

2 nowe kawalki z nadchodzacej EP'ki. Nagrane w maju w MJ Studio w Lublinie, mix i master zrobiony przez Czaje www.myspace.com/xczajax. Zapraszam do sluchania.

 

www.myspace.com/onedayrise

www.myspace.com/onedayrise

www.myspace.com/onedayrise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość devildrum

siema

Fajna muza. Kiedyś chciałem grac takie klimaty właśnie,ale nie wypaliło :D Przypomina mi to trochę taki polski zespół pod nazwą chyba Dogma,ale nie jestem pewien :-(

 

Napisz mi na PW bądź tutaj na forum ile płaciliście za to studio ?

Długo siedzieliście żeby taką jakość otrzymać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie przepadam jakoś za polskim vokalem, ale Wasz zrobił na mnie wrażenie. Za brzmienie też duży +. Co do bębnów, to masz fajne pomysły, są bardzo dynamiczne i ogólnie to czuć kopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość devildrum
ile was tam jest w tym Lublinie. Tych zespołów?

 

duuużo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście chodzi mi o crusty - chwasty :evil: :evil: :evil: Jedno trzeba wam przyznac, naprawde macie mocną scenę HC/Crust/Grin/Punk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za mile slowa,

Devil: zaraz pojdzie PW, praca w studio zajela nam 4 noce, z czego 1,5 na wokale.

Satass: bardzo chetnie, a gdzie sie udzielasz?

xklimasx: kapel jest od groma, szkoda tylko ze tworza je ciagle te same osoby ;) ale scena u nas jest mocna, fakt. Gig goni gig

 

[ Dodano: 28-08-2009, 08:04 ]

Siema,

no i stalo sie, wydalismy material sami, jest juz do kupienia za 7zl plus koszty przesylki (w razie co kontakt przez PW). 7 kawalkow, 13 minut muzyki. Okladki robione 100% DIY!

 

cd2n.jpg

84259769.jpg

 

www.myspace.com/onedayrise

www.myspace.com/onedayrise

www.myspace.com/onedayrise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest to true hc milo posluchac i wiedziec ze ktos jeszcze gra cos takiego, oldschoolowe brzmienie brudu az za duzo jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja kochana zaroova ma tu konto? :)

uwielbiam was słuchać mimo że hc to raczej nie moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie miazga!! Nie ma to jak laska ktora krzyczy:D swietna muza z kopem! oby tak dalej! we wrzesniu ja wraz z moja kapela gramy u was w Lublinie:D Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...