Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) muszę przyznać, że jak najbardziej twoja Amatka mi się podoba :) też miałem pomysł na taką zabawę z kolorami niestety wpadł mi dopiero po zakończeniu remontu więc z tego nici :P A co do werbla, to fakt, że brzmi dziwnie :P Co to za werbel ?? Blaszak Amati ?? Jak tak to też taki posiadam i muszę przyznać, że jego dźwięk nie zadowala, prawdopodobnie jest to wina nastrojenia więc będę musiał się z tym troszke pobawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej wina naciągów ja posiadam werbel Amati drewniany 6,5" naciąg góra to Remo Ambasador Coated, dół no name i brzmi naprawdę nieźle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co na swoim werblu też mam na górze Remo AMbassador Coated :) a rezo to chyba jakiś Pearl, wsumie to mam wrażenie, że to jest wina strojenia ale niestety nie mam czasu na zabawe z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam zamiar kiedyś kupić tą chine. Ładny zestaw zwłaszcza kolory ;) zawsze tak jest, że jak ktoś nowy pojawia się na forum, to zawsze wszyscy proszą o ocenę sprzętu? heh zaczynam czuć się wyróżniona :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Nowe fotki, aktualnie wyprowadziłem sie z rodzinnego miasta a perkusje w koncu przywiozlem z domu kultury do mojego domu, gdzie bede cwiczyc, jak przyjade. Mam nadzieje ze sciany nie popekają... :D

Aktualne ustawienie, The best chyba jak dla mnie.

 

9c79fcb7e5fa8297.jpg

b48c8a44d9421f46.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee teraz za versusdrummera sie wzieli... zmienta podpis albo do sądu!!!

 

a tak poza tym to nie bardzo mnie interesuja tematy w sensie pokaz mi swoj sprzet. lepiej pokazcie jak gracie a nie sprzetem sie lansujecie.

 

i pisze bez spiny, jak cos :)

 

p.s. jesli sam malowales amatke to gratulację. jednak tego toma zdjalbym z centralki a powiesil na oddzielnym statywie... dla mnie przy jednym tomie to wyglada smiesznie chocby nie wiem jaki to by masters nie byl etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze, to ja niezbyt przepadałem za AMATI(pewnie dlatego, że

w DomuKultury mamy taliego starego rzęch -ze 40 lat ma!), ale twój

secik otworzyl mi oczy :shock: :shock: :shock:

 

ogólnie fajny secik, dobrze się prezentuje, a sądząc po odsłochaniu także

fajnie brzmi, szczególnie eliminator:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściany jeżeli tylko nie są regipsowe, powinny dać radę. U mnie jest regips i gdy raz postawiłem bębny nad jaskółką, pięknie na długości jakiegoś metra pękła ściana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha , to się ciesz . Ja musiałem zdzierać okleine z mojej amati starej , szlifować korpusy i ją malować . Praca męcząca , lepiej się w to nie bawić :P , choć daje efekty dźwiękowe lepsze i fajniej wygladała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...