Skocz do zawartości
Fenion

Meinl Custom Cymbal Shop

Rekomendowane odpowiedzi

szukam w necie i nie wiele mogę znaleźć tak więc kieruje tutaj prośbę o przybliżenie tej seri, czy to dobre blachy czy raczej cos dla poczatkujacych? w jakich gatunkach sie odnajduja najlepiej i takie tam ogolnie wszystko na ich temat,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę szykuję się zakup rida z allegro ;) Również czekam na informacje, bo trochę mnie nurtował ten talerz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tyle teraz zakupy na allegro co w przyszlosci zastanawiam sie czy nie wejsc w te marke ale jest dosc ciezko z dostepnoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu najwyższa profesjonalna seria Meinla.

Nie jestem pewien jaki stop, prawdopodobnie B20 i ręczna robota.

Było wiele modeli. Świetne, zawodowe blaszki, a z tego co widzę jak pojawiają się

na allegro to za śmieszne pieniądze.

Polecam zdecydowanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dosyć blisko hurtownię meinla bo w Lubartowie. I jak miałem akustyka to leciałem na Meinl'ach. Bardzo fajne ceny na te blaszki dostawałem (brałem nowe), posiadałem hi-hat meinl raker - też stara robota, ale bardzo fajna blacha, i crasha, ride i chine z serii Byzance -b20 ręką kute

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam rakera z chyba z tej starszej wersji z pomarańczowymi napisami i w wersji SoundWave ogólnie jestem bardzo zadowolony tylko w topie troche mi sie zmywa ten opalany bell (po ostatnim czyszczeniu) nie wiem czy mam wyczyscic do konca czy nie i czy mam kupic moze to niego własnie jakis ride custom cymbal shop, może jakieś rady? czy to się współgra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raker to stop B8, a Custom Shop to B8, B12, B18 i B20 zależnie od modelu. Mogą razem dobrze brzmieć ale trzeba ostukać. Meinl robił w tej serii także kilka wykończeń. Od Brilliant przez tradycyjne po matowe-piaskowane.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę podbijam temat co sądzicie i Custom Shopie Crashu 16. Mam okazjęgo kupić ale nie wiem czy nie zostanie zagłuszony przez scianę gitar. Po prostu czy nada się do ostrego "łojenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...