Jump to content

JeffV.

Members
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Wrocław
 1. HAHAHAHA :D Nie mam zielonego pojęcia czemu mi się to pomyliło :D :D Wmówiłem sobie, że to "oops! I did it again" mimo, że to inny numer :D :D :D :D
 2. Nagrałem video do numeru Britney Spears. Jest to numer w aranżacji metalowejâŚczyli generalnie dużo blastów! :D Sami zobaczcie ->
 3. Zapraszam do obejrzenia mojego kolejnego video. Tym razem na warsztat wziałem utwór kapeli z Wrocławia, która już nie istnieje. Bardzo fajny kawałek muzyki!! :)
 4. Dla mnie super!! Gratuluje dostania się do Dekapów. Na bank rozwiniesz się teraz w jeszcze szybszym tempie!! MEGA!! :)
 5. Zobaczcie video jakie nagrałem do utworu z nowej płyty THE SIXPOUNDER! :) Jak Wam się podoba?
 6. Hej, nakręciłem nowe video, które mozecie obejrzec klikając link poniżej. p.s. Dużo podwójnej stopy ;)
 7. Witajcie!! Nagrałem kolejne video do utworu zespołu AFROMENTAL. Uważam, że ich ostatnia płyta THE BOMB jest jedną z lepszych mainstreamowych produkcji w naszym kraju i szkoda, że tak przeszła bez wiekszego echa. Posłuchajcie i zobaczcie. Co o tym sądzicie?
 8. Popełniłem takie o to video do jednego z numerów z naszej najnowszej płyty. Video na 2 kamery i 1 perkusje :) Co dobre a co nie fajne?
 9. Dzięki za opinie!!! :) Z tymi nadgarstkami to czasem wynik słabego rozgrzania...ale fakt, też to widzę, że jestem "sztywny" co mnie irytuje jak się na siebie patrzę :D <-- tu masz filmik jak gram coś tam blastami. Lubie je grać prawą ręką z akcentem na raz (są one dla mnie wygodniejsze) ale nie ma zmiłuj i oczywiście ćwiczę wszystkie opcje ;) A kamery mam dwie a za jedną z nich stoi mój dobry kolega, który ma zajafkę na kręcenie :) Nagrany dźwięk jest z konkretnego jednego podejścia, które ja uznałem, że jest w porządku. Reszta ujęć jest nagrana dla ciekawszego video ;) Nie ściemniam... :D Ale na serio dzięki za opinie :) Pozdro:)
 10. Teraz zrobiłem video do numeru Chimairy - Dehumanizing Process! Tutaj nie ma jak dawać "lajków" więc komentujcie:)
 11. Zobaczcie najnowszy klip mojego zespołu The Sixpounder. Utwór ten zasila Peter z Vader i Vogg z Decapitated! Miłego sluchania i ogladania:)
×
×
 • Create New...