Jump to content

Pałkołamacz

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Warszawa
 1. Pałkołamacz

  sosy do sałat

  W Żabce jest taki zarąbisty sosik Heinz Curry Mango, tylko nie wiem czy on nie jest tylko do hot dogów przypadkiem
 2. Pałkołamacz

  Dziwne nieparzyste metra

  Ale muzyka jednak nie ma jakichś z góry nasuniętych zasad. Znaczy się, jakbyś się kłócił, to byś może znalazł jakieś, ale czy nie jest tak, że muzyką jest każdy dźwięk i odgłos? (sorcjusz za te filozoficzne wywody xDD) Tak więc uważam, że triole (i cała reszta) niekoniecznie musi się znajdować w jakiejś grupie. Mówiąc "triola ćwierćnutowa" miałem na myśli jedną nutę, czyli przywołując wspomniany przeze mnie takt na 7/3 - 2 ćwierćnuty + 1 triola ćwierćnutowa. [ Dodano: 15-12-2015, 20:23 ] Zdaje się, że 3 kwintole ćwierćnutowe na takt
 3. Pałkołamacz

  Dziwne nieparzyste metra

  Metalizer, a jak w takcie mam powiedzmy 2 ćwierćnuty i jedną triolę ćwierćnutową, to jakie będzie wtedy metrum? Musi być 7/3 bo nie ma innego wyjścia, rzeczywiście 2i1/3 / 4 jest mniej czytelne... Chociaż w tym linku co przesłał the faceless 1 są takowe metra :???:
 4. Pałkołamacz

  Dziwne nieparzyste metra

  Witam i od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o metra typu 17/16 albo 31/128, tylko o coś bardziej, może nie absurdalnego, ale niejasnego: Czy istnieje takie metrum jak powiedzmy 4/3 albo 7/5, albo 4ž/4 ??? :o Jeśli w ogóle coś takiego istnieje, to proszę podajcie przykłady jak znacie :biggrin:
 5. Pałkołamacz

  Instrumentalny metal ew. rock

  Proszę wypisujcie szybko bo nasz wokalista stwierdził, że nie będzie śpiewał na koncercie i trzeba szybko wymyślić coś do zagrania :doubt: Mamy bas, gitarę i bębny, czyli standardowo, ale jak są dwie gitary albo jakieś klawisze to śmiało piszcie, bo zawsze się da to jakoś ominąć ;) I ważne: żeby nie było super szybkich zagrywek na gitarze, typu Dream Theater, i żeby nie był to death metyl :biggrin: Z góry dzięki
 6. Pałkołamacz

  Allegro

  Cena bardzo dobra bo połowa ceny a jeszcze talerze, soundoff'y i hw. Oczywiście możęsz się targować, żeby jeszcze coś obniżyć ale nawet jak się nie uda to bierz ;) Możesz jeszcze poszperać w internetach to może znajdziesz coś z wyższej półki w podobnej cenie ;)
 7. Pałkołamacz

  Allegro

  Jak na początek, to bierz :biggrin:
 8. Pałkołamacz

  Nagłośnienie zestawu najtańszymi kosztami

  Zawsze możesz kupić jakiś zamiennik za taką cenę, oczywiście nie taki dobry jak ten za 4000 ;) Np. Behringer i Shure ma całkiem fajne majki :biggrin:
 9. Pałkołamacz

  Co masywniejsze?

  Rozumiem, że chodzi o tą platformę http://drumcenter.pl/product-pol-2128-Basix-DC-Pure-Platforma-High.html Widzę, że dużo pozytywnych opinii, więc chyba nie mam wyboru ;) Do tego super cena ;)
 10. Pałkołamacz

  Co masywniejsze?

  Który statyw jest bardziej masywny ten http://www.prodrum.pl/tom-holder-tama-htw39w-cat-426-id-1251.aspx czy ten http://www.prodrum.pl/statyw-z-podojnym-tom-holderem-dw-3900-cat-426-id-6235.aspx ??? A może któryś z forumowiczów ma na sprzedaż jakiś fajny statyw to chętnie obejrzę ;)
 11. Pałkołamacz

  Evans Mini Emad - ktoś wie, co to jest???

  Ta i jeszcze różowe ;)
 12. Pałkołamacz

  Rezo do Powersonica

  Z jakim naciągiem będzie dobrze współgrał najlepiej (tak jak np. emad z remadem)???
 13. Pałkołamacz

  Evans Mini Emad - ktoś wie, co to jest???

  E-ringi miałem i szczerze mówiąc nie za bardzo mi się podobały, bo trochę za mocno tłumiły bębny, a chyba takie moongele to ani za dużo ani za mało nie tłumią ;)
 14. Pałkołamacz

  Evans Mini Emad - ktoś wie, co to jest???

  Dzięki za ratunek, bo już miałem je kupować ;)
 15. Przeglądałem se produkty na drumcenter znalazłem to: http://drumcenter.pl/product-pol-2415-Evans-Mini-Emad-6-szt-.html Ktoś wie, czy to się sprawdza lepiej od ringów (albo czego innego), albo czy się sprawdza w ogóle?
×