Jump to content

Pałkołamacz

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Warszawa
 1. Ale muzyka jednak nie ma jakichś z góry nasuniętych zasad. Znaczy się, jakbyś się kłócił, to byś może znalazł jakieś, ale czy nie jest tak, że muzyką jest każdy dźwięk i odgłos? (sorcjusz za te filozoficzne wywody xDD) Tak więc uważam, że triole (i cała reszta) niekoniecznie musi się znajdować w jakiejś grupie. Mówiąc "triola ćwierćnutowa" miałem na myśli jedną nutę, czyli przywołując wspomniany przeze mnie takt na 7/3 - 2 ćwierćnuty + 1 triola ćwierćnutowa. [ Dodano: 15-12-2015, 20:23 ] Zdaje się, że 3 kwintole ćwierćnutowe na takt
 2. Metalizer, a jak w takcie mam powiedzmy 2 ćwierćnuty i jedną triolę ćwierćnutową, to jakie będzie wtedy metrum? Musi być 7/3 bo nie ma innego wyjścia, rzeczywiście 2i1/3 / 4 jest mniej czytelne... Chociaż w tym linku co przesłał the faceless 1 są takowe metra :???:
 3. Witam i od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o metra typu 17/16 albo 31/128, tylko o coś bardziej, może nie absurdalnego, ale niejasnego: Czy istnieje takie metrum jak powiedzmy 4/3 albo 7/5, albo 4ž/4 ??? :o Jeśli w ogóle coś takiego istnieje, to proszę podajcie przykłady jak znacie :biggrin:
 4. Proszę wypisujcie szybko bo nasz wokalista stwierdził, że nie będzie śpiewał na koncercie i trzeba szybko wymyślić coś do zagrania :doubt: Mamy bas, gitarę i bębny, czyli standardowo, ale jak są dwie gitary albo jakieś klawisze to śmiało piszcie, bo zawsze się da to jakoś ominąć ;) I ważne: żeby nie było super szybkich zagrywek na gitarze, typu Dream Theater, i żeby nie był to death metyl :biggrin: Z góry dzięki
 5. Cena bardzo dobra bo połowa ceny a jeszcze talerze, soundoff'y i hw. Oczywiście możęsz się targować, żeby jeszcze coś obniżyć ale nawet jak się nie uda to bierz ;) Możesz jeszcze poszperać w internetach to może znajdziesz coś z wyższej półki w podobnej cenie ;)
 6. Jak na początek, to bierz :biggrin:
 7. Zawsze możesz kupić jakiś zamiennik za taką cenę, oczywiście nie taki dobry jak ten za 4000 ;) Np. Behringer i Shure ma całkiem fajne majki :biggrin:
 8. Rozumiem, że chodzi o tą platformę http://drumcenter.pl/product-pol-2128-Basix-DC-Pure-Platforma-High.html Widzę, że dużo pozytywnych opinii, więc chyba nie mam wyboru ;) Do tego super cena ;)
 9. Który statyw jest bardziej masywny ten http://www.prodrum.pl/tom-holder-tama-htw39w-cat-426-id-1251.aspx czy ten http://www.prodrum.pl/statyw-z-podojnym-tom-holderem-dw-3900-cat-426-id-6235.aspx ??? A może któryś z forumowiczów ma na sprzedaż jakiś fajny statyw to chętnie obejrzę ;)
 10. Z jakim naciągiem będzie dobrze współgrał najlepiej (tak jak np. emad z remadem)???
 11. E-ringi miałem i szczerze mówiąc nie za bardzo mi się podobały, bo trochę za mocno tłumiły bębny, a chyba takie moongele to ani za dużo ani za mało nie tłumią ;)
 12. Przeglądałem se produkty na drumcenter znalazłem to: http://drumcenter.pl/product-pol-2415-Evans-Mini-Emad-6-szt-.html Ktoś wie, czy to się sprawdza lepiej od ringów (albo czego innego), albo czy się sprawdza w ogóle?
 13. A co do tego Z3, to z jaką chinką najfajniej by brzmiał? Myślałem o FX Oriental 18", ale może z serii Z3 jakaś...
×
×
 • Create New...