Skocz do zawartości

maciej_svp

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O maciej_svp

Profil - Dane

 • Skąd:
  Warszawa
 1. Alesis DM5

  Opierając się na informacji uzyskanej od forumowicza w innym temacie zastosowałem do podłączenia dwustrefowego pada werbla Roland PD-8A Pad V-Drums, do modułu Alesis DM5, kabla stereo - 2x mono. Wtyk stereo do pada, dwie mono do dwóch wejść modułu, ponieważ nie dało to spodziewanego efektu, dlatego moje pytanie o szczegóły wspomnianej przejściówki specjalnej, o ile chodziło o coś innego niż standardowy kabel rozdzielający, który zastosowałem?
 2. alesis dm5 - instrukcja w jezyku polskim

  Bardzo dziękuję za szybką, wyczerpującą i jasną odpowiedź. Niestety sposób ten nie działa, w Googlach znalazłem potwierdzenie, że ten sposób w odniesieniu do modułu Alesis DM5, nie sprawdza się. Szukam dalej.
 3. alesis dm5 - instrukcja w jezyku polskim

  Poszukuję bezskutecznie informacji, na temat możliwości podpięcia do modułu DM5, padu werbla dwustrefowego. Moduł posiadam od kilku dni. Pożyczony pad werbla podpięty do wejścia SNARE przewodem stereo, ma na rancie i wewnątrz to samo brzmienie. Obawiam się, że wszystkie wejścia na triggery, to gniazda mono. Czy jest jakieś rozwiązanie tego, błahego zapewne problemu?
×