Jump to content

BarbaraB

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  wyszukiwarka google

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BarbaraB

  dobre biuro rachunkowe

  Ostatnio koleżanka poleciła mi dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu: http://www.poltaxpro.pl/ofirmie.html Tworzą je specjaliści z dużym doświadczeniem kompetentni, polecam!
 2. BarbaraB

  instalacja alarmu warszawa

  Profesjonalną instalacją alarmu w Warszawie zajmie się: http://andtech.pl/ są niezawodni - polecam!
 3. BarbaraB

  crash pady

  Jakby ktoś potrzebował świetnych i solidnych crash padów, to warto sprawdzić ofertę sklepu: https://moto-freak.pl/pl/1878_crashpady są godni zaufania - mój brat jest stałym klientem, polecam!
 4. BarbaraB

  torebka skórzana

  Koleżanka poleciła mi sklep z dobrymi torebkami skórzanymi: http://arezza.pl/c/44241/torebki-skorzane-torebki-damskie-kobieta.html mają bogaty asortyment, dlatego każdy niezależnie od stylu znajdzie coś dla siebie, polecam!
 5. BarbaraB

  malowarka drogowa

  Mam do polecenia dobre malowarki drogowe od firmy: http://agregatymalarskie.pl/pl/malowarki-drogowe-malowanie-pasow Są bardzo wygodne przy znakowaniu dróg, naprawdę polecam!
 6. BarbaraB

  płytki podłogowe

  Przy remoncie wujek polecił mi skorzystanie z oferty płytek podłogowych firmy: https://www.carrea.pl/ Nie żałuję, atrakcyjne ceny, bogaty asortyment, cała masa ładnych wzorów i kolorów, rózne rozmiary, słowem polecam!
 7. BarbaraB

  japońskie kosmetyki

  Ostatnio zakupiłam japońskie kosmetyki od firmy: http://senseandbody.pl/nasze-marki/kumano-cosme/ i jestem nimi zachwycona, gorąco polecam! Nadają się również jako prezent, kupiłam mamie na urodziny, był to w strzał w dziesiątkę!
 8. BarbaraB

  Warsztaty perkusyjne

  Ja zastanawiam się czy nie wybrać się do konkretnej szkoły na naukę gry na perkusji z nauczycielem takiej jak w Missio Musica , który nauczy mnie wszystkiego od podstaw. Ucząc się od czasu do czasu u kolegi który ma sprzęt mogę tylko nabrać złych nawyków ;) Chodziliście do szkół czy wszyscy samouki? :)
 9. BarbaraB

  Szkoła

  Z kolei moje pytanie odnosi się do edukacji muzycznej mojego dziecka. Zastanawiam się, czy lepiej zapisać córkę do http://mm.edu.pl/ (aktualnie trwa rekrutacja), czy lepiej znaleźć jej dobrego nauczyciela gry na pianinie? Widzę, że ma duży potencjał i nie chcę, aby go zmarnowała. Muzyka to jej życie, ale boję się, że obowiązki i presja mogą ją zniechęcić.
 10. BarbaraB

  Co robicie gdy was to dopada?

  Uważam, że powinno się grać dla przyjemności, a jeśli czasem nie mam ochoty to po prostu odpuszczam. Oczywiście, mówię o jednorazowych przypadkach, ale to pomaga.
 11. BarbaraB

  Whiplash

  Również oglądałam i uważam, że to jeden z lepszych filmów jakie udało mi się obejrzeć. Oskar dla najlepszego aktora drugoplanowego dla J.K. Simmons jest jak najbardziej zasłużony.
×