Jump to content

adjar

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Andrychów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wertuje i wertuje to forum ale nie widzę, jakaś wskazówka? Ride ustawiony na dwie strefy po jednej nucie (działa Bell). Natomiast w crashu, funcji choke nie mogę zmusić do działania. Przycisk odpowiadający za tą funkcję działa, mogę przypisać mu jakąś nutę ale nie tłumi dźwięku.
 2. Witam wszystkich Chciałbym wznowić temat gdyż niestety nie znalazłem na niego odpowiedzi. Mianowicie chodzi mi oto jak prawidłowo podpiąć i skonfigurować pady talerzy dwustrefowych Dig Drum lub innych w połączeniu z modułem Alessis Trigger IO i programem Ezdrummer 2. Nie mogę korzystać z funkcji choke i innych dogodności które te talerze oferują. Interesuje mnie jak podłączyć, skonfigurować moduł czy program,jaki kabel. Za wszelką pomoc z góry bardzo dziękuję.
 3. Pobrałem foobar 2000 zmieniłem w nim sterownik na asio4all ale kiedy go odpalam wyłącza się dźwięk w Ezdrummer. W reaper mam to samo, nie pomogła też karta m-audio fast track. Dodam że kiedy uruchomione są dwa programy na jednym z dwóch okienek od asio4all odznaczone czerwonym krzyżykiem jest jedno wyjście audio słuchawki/głośniki. Może podasz jakiś program że ścieżką dostępu gdzie co ustawić?
 4. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem posiadaczem zestawu Dig Drum oraz modułu Alesis Trigger io pracującego na zintegrowanej karcie muzycznej wraz ze sterownikami asio4all. Latencja jest na poziomie 10 ms. Moje pytanie brzmi jak zrobić aby dźwięk był słyszalny z dwóch źródeł naraz. Po uruchomieniu ezdrummera brak dźwięku np. z playera, co uniemożliwia granie z podkładem.Kiedy odinstaluje sterownik asio4all mogę uruchomić jakiś program podkład ale latencja wzrasta do 90. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...