Jump to content

Bębniarek

Members
 • Content Count

  3168
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak to ja :) Zapraszam na oficjalną stronkę http://wsdrumheads.com/pl/
 2. Bo to nie jest wersja z płyty, tylko nagranie live, nagrania płyty będą w lutym i oby nie zabrzmiała jak nagranie z XXI wieku :)
 3. To najgorsze co można zrobić, nie nauczysz się biegać dopóki nie zaczniesz chodzić, można nauczyć się wystukiwać rytmy, ale grać rytmy, to już inna bajka. Dobry nauczyciel wie jak nie zniechęcić ucznia, najważniejsze żeby nie powielać błędów i nie nabierać złych nawyków.
 4. Ja z Zildjiana owszem mam K i K Custom ale gram na Constantinople, jak długo nie wiem bo mnie kusi Matt Bettis, ale polecam serię K bo jest wyborna.
 5. dużo góry ? to najciemniejsza po Constantinople seria Zildjiana, krzykliwe są A Custom. dla mnie sa krzykliwe i mnie przerażaja;) dalem swoja opinie a nie sklepowa;) Spoko, nawet nie wiem jakie są sklepowe opisy, akurat mam K i K Custom, lubię je choć nie są to łatwe blaszki w grze.
 6. dużo góry ? to najciemniejsza po Constantinople seria Zildjiana, krzykliwe są A Custom. Ja bym polecił serię A lub K, A to klasyka świetna seria w zasadzie do wszystkiego, K i K Custom są dużo ciemniejsze, ale za to bardzo szlachetne.
 7. no tomy faktycznie zabrzmiały pięknie ... ;)
 8. Nagranie dla programy u Kuby W. http://veedo.pl/rozrywka,2,2554/zespol-wicked-heads-w-piosence-lullaby,1422741#referer=channel&refererId=18276
 9. Pamiętaj że okleina zabija brzmienie, u mnie zabiła, poniżej dowód
 10. A że nowe to wada??? Nowe są inne i tyle, różnią się wagą, wykonaniem, i samym brzmieniem, które lepsze ? rzecz gustu, osobiście najbardziej lubię te z lat 60, ale co kraj to obyczaj.
 11. bardzo fajne, choć nowe :)
 12. Bardzo dobry wybór :)
 13. Jest inny, ale równie dobry :)
×
×
 • Create New...