Jump to content

Demon Vomit

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Szczecin
 1. To i ja coś skrobnę - od dwóch miesięcy mam zestaw dg-1 pro rack i jak na razie spisuje się doskonale. polecam zamówić sobie większy werbel na niezależnym statywie i niezależny pad do stopy - ma się wtedy większą swobodę ustawienia sprzętu. I jeszcze w temacie stopy - czytałem że stare pady z siateczką nie najlepiej się spisywały - ja mam nowy pad, z gumy i działa naprawdę dobrze, również na twinie. Dodatkowo Panu Kazimierzowi należą sie podziękowania za elastyczność i pomoc w sprawach technicznych :)
 2. Takie tam na żywo :D http://www.youtube.com/watch?v=n9jksYjrrQg http://www.youtube.com/watch?v=1qu7xvgDRlg&feature=youtu.be (Sorki za słabą jakość dźwięku)
 3. Pytanie jak w temacie - grał ktoś na tym sprzęcie?
 4. od trzech miechów nie mamy salki, poszukujemy jej, na potrzeby teledysku garaż użyczył nam Janek za co jesteśmy mu mega wdzięczni :D
 5. A czy to takie ważne żeby wszystko tak szufładkować? Jest to muzyka młodziezowa instrumentalno - wokalna :D
 6. Prace nad pierwszym teledyskiem zespołu Demon Vomit zostały zakończone - zapraszam do zapoznania sie z materiałem ;) http://www.youtube.com/watch?v=YLJECxkSHHs Jeśli macie uwagi, pytania lub komentarze - walcie śmiało
 7. Kiedy Cloud coś tłumaczył, to generalnie pewni ludzie bardzo lubili mu zadawać chamskie pytania, kompletnie bez sensu, starając się podważyć jego kompetencje. Jak ja sobie to przypominam, to aż mnie po prostu gardło ściska. Niektórzy tam chcieli za wszelką cenę go udupić i udowodnić mu, że czegoś nie potrafi... Idiotyzm.. Z tego co rozumiem Cloud zrezygnował z Axisów tak? Chyba nawet pamiętam, że chciałem je od niego kupi. A czy ktoś wie na czym gra on obecnie?
 8. Witam, jak w temacie, czy są na forum użytkownicy Czarciego? Pytam, gdyż sam jeszcze w tym miesiącu się nim stanę i chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy od użytkowników aby "nie wyważać otwartych drzwi". Chodzi mi przede wszystkim o zależności między ustawieniami platformy. Jest w Czarcim kilka sposobów jej regulacji i zastanawiam się co daje w praktyce każda z nich?
 9. Mam dylemat, kupi Axis czy Czarcie kopyto. Zastanawiam się, czy jest między nimi różnica jeśli chodzi o sposób grania, wrażenia z gry itd. w TYM MOMENCIE STOPY TE SĄ JUŻ PRAKTYCZNIE W TAKIEJ SAMEJ CENIE. cO WY MYŚLICIE O TYM?
 10. Witam, Zespół Demon Vomit zakończył wreszcie prace nad debiutanckim albumem, nagraliśmy 11 kawałków, trzy z nich dostępne są na naszym myspace - wśród nich cover Deicide - Dead by Dawn. Zapraszam do słuchania i komentowania;) http://www.myspace.com/demonvomit666 Materiał nagrany został w MONROE Sound Studio w Stargardzie. [ Dodano: 07-12-2010, 21:22 ] Pomyliłem adresy, przepraszam http://www.myspace.com/demonvomit666
 11. SZCZECIN: SCK "Kontrasty" - od rocka po death metal, scena mała ale klimat jest :evil:
 12. A możesz napisać ile kosztował ??
 13. Przeglądałem ten dział ale nie znalazłem tematu poświęconego tej stopce. Ciekaw jestem co o niej sądzicie, czy ktoś na niej grał i może coś na temat jew wad i zalet napisać ??
 14. Mam takie pytanie - czy jest jakiś PROSTY program komputerowy do programowania metronomu, tak żeby tempa zmieniały sie w trakcie trwania utworu??
 15. Czy ktoś już na tym miał okazję zagrać? Ciekawe kiedy to będzie można kupić w Polsce i po ile :)
×
×
 • Create New...