Jump to content

Hugon

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Bydgoszcz
 1. Cześć! W dniach 30 i 31 lipca 2021 w Bydgoszczy na terenie Fabryki Lloyda odbędzie się Pandora Festiwal 2021! Zagrają: Illusion, Luxtorpeda, SIQ, BlackStar, Projekt Pandora. Poza muzyką odbędą się warsztaty perkusyjne, które poprowadzi Maciej "Ślimak" Starosta, a także spotkanie z Tomkiem "Lipą" Lipnickim, podczas którego opowie życiu i twórczości, a także o swojej książce pt. "Jeżozwierz". Przewidywane są również inne atrakcje. Wszystkie newsy będą pojawiały się na bieżąco na facebookowej stronie festiwalu: https://www.facebook.com/PandoraRockFestiwal Dodatkowo w ramach festiwalu odbędzie się przegląd kapel wspierany przez sieć sklepów RIFF. Zapisy trwają do 20 czerwca, tak więc zachęcamy każdy zespół spragniony występów do wysłania zgłoszenia! Zwycięski zespół zagra drugiego dnia festiwalu oraz otrzyma atrakcyjne nagrody! Szczegóły w regulaminie na stronie festiwalu. Strona festiwalu: https://pandorafestiwal.com/ link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/451255402648463 Zapraszamy!
 2. Cześć, wrzucam najnowszy teledysk mojego zespołu Projekt Pandora [Bydgoszcz (kuj.-pom.)]. Klip ten promuje naszą drugą EPkę, którą na dniach również opublikujemy na naszym kanale YouTube. Zapraszam do oglądania i komentowania! :)
 3. łooo Buła! kopę lat! :D dzięki za krytykę, będę miał to na uwadze! a Szatany to już tylko miłe wspomnienia i nutka nostalgii :]
 4. Cześć, wraz z moim zespołem z Bydgoszczy w końcu wypuściliśmy do sieci klip. Póki co tworzymy materiał, gramy koncerty i staramy się nabrać rozgłosu. Zapraszam do słuchania, oglądania i oceny oraz komentarzy(byłoby miło!). :D Prawdopodobnie w niedługim czasie wrzucimy na nasz kanał YT resztę numerów z demówki, w której skład wchodzi właśnie utwór z teledysku. Pozdrawiam!
 5. Zespół Projekt Pandora Zajrzyjcie na naszego facebooka i posłuchajcie kawałka na youtubie. Pozdrawiam! https://www.facebook.com/pages/Projekt-Pandora/687492398003916?fref=ts
×
×
 • Create New...