Jump to content

Grishurz

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Słupsk
 1. Cześć, mieliście styczność z drop clutchem Dixona takim jak ten https://drumcenter.pl/product-pol-1229-Dixon-Uchwyt-do-Hi-hatu-Drop-Clutch-PSHK-7DHP.html ? Zalezy mi, żeby hh nie zamykał się pod ciężarem blachy medium heavy. Miałem styczność z jedną tradycyjną maszynką Dixona i sprawowała się wyśmienicie, więc nadzieja jest.
 2. Cześć. Od dłuższego czasu próbuję zmierzyć się z problemem przesuwającego się lewego pedału stopy. Próbowałem już wszystkich ustawień kolców - bardziej, mniej wysunięte i efekt praktycznie żaden. Macie jakieś pomysły w jaki sposób można pozbyć się takiego problemu? :evil:
 3. Grishurz

  China

  Masz na myśli stop czy serię Sabiana? : D
 4. Grishurz

  China

  Poszukuję chiny za dość małe pieniądze, modelami nad który się zastanawiam to Paiste PST3, Orion Revolution Pro oraz Rage Bass. Jeżeli ktoś posiada którąś z tych blach proszę o opisanie jej ; )
 5. Chodziło mi raczej jak dużo siły wkładasz w uderzenie
 6. Chciałbym abyście opowiedzieli o swojej technice gry w kwestii siły uderzenia w konkretnym gatunku i dlaczego właśnie tak a nie inaczej
 7. Palce z piętą zawsze na równej wysokości, sprężyny maksymalnie napięte, oba pedały pod tym samym kątem tj. około 40 stopni.
 8. Sprawa się przedstawia tak: chcę z centralki wyciągnąć dość dużo dołu (ale nie dudnienia) z dość krótkim wybrzmieniem i wszystko to SELEKTYWNE. Aktualnie jedyne naciągi jakie miałem na bass drum to firmowy oraz aktualnie katowany Remo Pinstripe, który jednak nie dał mi tego efektu jaki chciałem. W związku z delikatnym niezadowoleniem z Pinstipe'a myślę o Powerstroke'u i chciałbym, żeby ktoś porównał opisując te właśnie naciągi.
 9. Grishurz

  Remo Pinstripe

  Na centrali pinstripe brzmi mało potężnie
×
×
 • Create New...