Jump to content

MaciekWoj

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Warszawa
 1. Czołem drodzy Forumowicze! Z tej strony Maciek Wojcieszuk, chciałem się krótko zaprezentować, ale zamiast się jakoś bardzo rozpisywać - zapraszam Was do posłuchania mojego grania poprzez: 1. Mój kanał yt: https://www.youtube.com/maciekwojcieszuk 2. Moją stronę na fb: https://www.facebook.com/mwperkusja Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego! :) Maciek
 2. Szanowni Forumowicze! Po raz pierwszy udało mi się dostać do radia z moją muzyką. Utwór Dominikana (do posłuchania na: https://www.youtube.com/watch?v=aZ1Z25RJcSk ) dostał się na listę propozycji audycji "Lista Przebojów z Charakterem" . Aby utrzymał się dłużej, potrzebuję głosów, które można oddać tutaj : http://www.rdc.pl/extralista/aktualne-notowanie/ , pomożecie? :)
 3. Szanowni Forumowicze! Chciałem przedstawić i zaprosić do posłuchania mojego zespołu z którym mam przyjemność tworzyć swój autorski jazzowy materiał. Profil fb: https://www.facebook.com/MaciekWojcieszukQuintet .
 4. Witam, zapraszam do posłuchania pierwszego utworu mojego nowego zespołu: .
 5. Parę solówek zagranych podczas koncertu USG trio w klubie "Cud nad Wisłą" w Warszawie. Zapraszam! : http://www.youtube.com/watch?v=ayzhjsEtW_c&feature=youtu.be
 6. Solówka zagrana przeze mnie na Festiwalu Muzyki Celtyckiej na zamku w Będzinie 24.08.2013 r . Zapraszam do komentowania ;)
 7. Witam! zapraszam na moją stronę facebookową, na której znajduje się co nieco z mojej dotychczasowej twórczości: https://www.facebook.com/maciekwojcieszukperkusja .
 8. Witam, zapraszam do posłuchania nowej porcji nagrań mojego tria U.S.G., pod adresem myspace.com/usgtrio , liczę na uwagi, pozdrawiam:)
 9. Witam, to mój pierwszy post, wypada się więc przedstawic: jestem Maciek Wojcieszuk, gram na perkusji od 15 roku życia, studiuję aktualnie na Wydziale Jazzu w szkole na Bednarskiej w Warszawie. Chciałbym zaprezentowac Wam moje trio U.S.G. grające szeroko pojęty Jazz. Zapraszam serdecznie na: www.myspace.com/usgtrio , do odsłuchania i komentowania naszego ostatniego nagrania. Pozdrawiam serdecznie!! :)
×
×
 • Create New...