Jump to content

drewno2601

Members
 • Content Count

  473
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Ruda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ostatnio namiętnie uprawiam rónież wędkarstwo oraz pisze doteczące togo artykuły. Chwaląc się osiągnięciem opublikowałem stronę na której je publikuje na jednym z for wędkarskich i jak się okazało nie wolno mi było ze zwględu na to że okazało się to być reklamą. to prawda? nie wolno mi np tu opublikować linku do tej strony? Podkreślam nie promuje np własnych produktów,przynęt hand made itp a jedynie artykuły o łowieniu ryb.
 2. http://www.giggrips.com/?gclid=CJ7Ino3sl8ACFU7MtAodpnMA1w Podczas bezkresnego surfowania po tworze jakim jest internet znalazłem takie cos:) Myślicie że to spełnia swoja rolę? No i czy to nie utrudnia swobody gry itd. :)
 3. drewno2601

  zildjian

  A musi być zildjan? Popatrz również za Paiste 2002,twenty,rude ,Sabian aa,aax:)
 4. 7./ talerz paiste floath ride 18'' cena = 1.200,00 zł hehe:)
 5. nie no to nie śmierć metal. Bardziej jakimś nu metalem nowoczesnym czy jak to nazwać zalatuje. Coal chamber mi się skojarzył i Gojira czy jak sie to tam pisze. Początek za długi trosze ale stylistycznie spoko.
 6. ile masz kasy na tego hata?
 7. Może nie tyle do bębnów co do blacharki. K custom 20 medium ride+ K constantinophole(dobrze napisałem? :P) 22 ride jako crash + A armand 18 crash+ HHXplosion crash+K cust.hybrid hihat ech życie... :P
 8. Ech ale to serio trudne a może i głupie pytanie. Bo nie wiemy który Ci się bardziej spodoba :)
 9. Znaczy no tak tak ale a nóż może się uda.
 10. Oj stary ale chyba przesadziłeś. Tym bardziej że chce bębny bez blach do tysiąca zlotych a nie jakiegoś słowika.... Myslałęm O exporcie może. Może jakiś sonor...
 11. Zastanawiam się czy kupie bębny do tysiąca zł z hw,stopą pojedynczą i werblem. Myślałem nad tamą rock star albo coś w tym stylu. Szukam dużych rozmiarowo bębnów czyli12,13,16,22 lub jeszcze większych. Centrala 24 albo zamiast 12,13 to tom 13 i flory np 14,16 albo 16,18 hmm hmm marzenie:) Tylko te duże bębny nie są raczej standardowe i nie wiem czy w tych pieniadzach coś wyhaczę.
 12. Dragon HM62 seria robiona recznie przez Zbigniewa Kwalca bodajże. Podstawowy spining 240 cw.5-25 to cena ponad tysiąc zł:) A do tematu. Kidyś w dc była yamaha nie pamietam jakiej serii. dzwoniło się i zamawiało:takie rozmiary a takie,drzewo,obręcze itd. sam shell kosztował ok 30 tyś. zł
 13. drewno2601

  Nity / Rivety

  Ale przecież ta blacha brzmi idealnie i nie potrzebuje nitów :P
 14. No własnie nie do końca. Nienawidze np mówienia że hihat do grania rocka musi być wysoko żeby został zachowany kąt między nim a pałką ok 30-45 stopni. Wtedy brzmienie jest najlepsze.... Tak i z tym. Takie gadanie troche. Ustaw tak żeby chodziły tak samo ciężko(lekko) i tyle. Znajomy gra na flakach i ciężkich, daleko odchylonych i gibających się bijakach i jedzie tempa nie gorzej niż drugi który ma waśnie ciężkawo,bijaki bliżej w ogole. Pomyśl czy jakbyś tego nie przeczytał to byś nie miał tego problemu tylko ustawił byś jak napisałem wyżej czyli pod swoją wygode i by było a tak to tylko nie śpisz po nocach i myslisz nad bliskością bijaka i naciągu:)
×
×
 • Create New...