Skocz do zawartości
luk4szek

"Mini Perkusja"

Czy widziałeś kiedyś podobną "Mini Perkusję"?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy widzia?e? kiedy? podobn? "Mini Perkusj?"?

    • Tak
      9
    • Nie, pierwszy raz w ?yciu widz? taki projekt.
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :smile:

 

Chciałbym Wam przedstawić innowacyjny pomysł, na który wpadł mój dziadek. Wykonał âMini Perkusjęâ którą zaraz państwu zaprezentuję, a cały projekt zajął mu ponad rok, oczywiście z drobnymi przerwami. Przedstawię Wam teraz jak wygląda, z jakich materiałów została wykonana i jak działa âMini Perkusjaâ.

Korpusy perkusji zostały wykonane z dwóch warstw dębowej okleiny stolarskiej. Stojaki to rurki plastikowe oraz metalowe pręty. Wszystko można swobodnie regulować. Naciągi są z cienkiej przezroczystej folii.

HI-HAT oraz pedał są funkcjonalne, co przedstawione jest na filmiku poniżej (działają jak w prawdziwej perkusji). Czynele zrobiono z blachy miedzianej odpowiednio wyprofilowanej. Cowbels również to blacha miedziana.

Skład i wymiary âMini Perkusjiâ (wyrażone w calach 1cal = 2,54 cm):

 

â BASSDRUM: 3,10â x 2,7â

â SNAREDRUM: 2â

â TOM TOM: 2â

â TOM TOM: 2,1â

â TOM TOM: 2,5â

â STOJAK POD WERBEL

â HI-HAT / TAMBURYN

â BASSDRUM â PEDAŁ /COWNELS

â CZYNELE 5 sztuk WYMIARY:

- 3,10â

- 2,4â

- CHINA: 2,4â

- HI-HAT: 2âx2â

- X-HAT: 1,6â

â STOJAKI POD CZYNELE 5 sztuk (do regulacji)

â KRZESŁO

â TAMBURYN

â COWBELS

â 2 TYPY PAŁECZEK

 

 

Poniżej prezentuje zdjęcia âMini Perkusjiâ oraz filmik ukazujący całą perkusję oraz jej działanie. Zachęcam do wyrażania opinii co do tego pomysłu, oraz wg. Was ile aktualnie mogłaby być ona warta na rynku. Jeśli ktoś byłby chętny na zakup, lub podzielenie się swoimi spostrzeżeniami zapraszam do rozmowy na forum, lub wprost z samym pomysłodawcą (moim dziadkiem) nr tel: +32 7672235 lub ze mną poprzez e-mail luk4szek@vp.pl.

 

â˘

 

â˘Zdjęcie 1

â˘Zdjęcie 2

â˘Zdjęcie 3

â˘Zdjęcie 4

â˘Zdjęcie 5

â˘Zdjęcie 6

â˘Zdjęcie 7

â˘Zdjęcie 8

â˘Zdjęcie 9

â˘Zdjęcie 10

â˘Zdjęcie 11

â˘Zdjęcie 12

â˘Zdjęcia 13

â˘Zdjęcie 14

â˘Zdjęcie 15

â˘Zdjęcie 16

â˘Zdjęcie 17

â˘Zdjęcie 18

â˘Zdjęcie 19

â˘Zdjęcie 20

â˘Zdjęcie 21

â˘Zdjęcie 22

â˘Zdjęcie 23

â˘Zdjęcie 24

â˘Zdjęcie 25

â˘Zdjęcie 26

â˘Zdjęcie 27

â˘Zdjęcie 28

â˘Zdjęcie 29

â˘Zdjęcie 30

â˘Zdjęcie 31

â˘Zdjęcie 32

 

Każdy pasjonat perkusji, z pewnością chciałby mieć to małe "cudeńko" u siebie na półce. :)

Pozdrawiam serdecznie Łukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Babciu! To jest zaje****e!" :D

 

A sorry. W tym przypadku powinno być "dziadku!". Re-we-la-cja. Teraz tylko zaprosić jakiegoś znanego drummera i niech cfaniak gra hehe. Przekaż swojemu dziadkowi od mojej osoby najszczersze wyrazy szacunku i gratulacje.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna ta mini perkusja . Mam podobna na półce ale ta jest 100 razy ładniejsza i ma wiecej blach . Ja na Twoim miejscu bym jej nie sprzedawał . Szkoda pozbywac sie takiego arcydzieła

 

ps. Gratuluje dziadkowi . Świetna robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZACUNECZEK DLA DZIADZIUSIA :biggrin: wydziałem już kilka mini perkusji ale takiej jeszcze nigdy po prosty rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...