Jump to content

azzaron

Members
 • Content Count

  1778
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  dziura zwana Zabrze

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. co prawda trochę czasu jeszcze jest ale ... z początkiem września rusza trasa koncertowa zespołu Internal Quiet, której jako zespół Drakon będziemy częścią. zapraszamy na koncerty: 22.09.2018 - Ciechanów29.09.2018 - Chorzów 30.09.2018 - Bielsko-Biała 05.10.2018 - Częstochowa 17.11.2018 - Jarocin 08.12.2018 - Siedlce Drakon: https://pl-pl.facebook.com/drakon.poland/ Internal Quiet https://www.facebook.com/internalquietfanpage/?hc_ref=ARSjeeu-qk0xWTpOHWI_SxWFQ9WCEzZNJsDrB6eTJTRaExlFbBvF1DKufrKbH8HWzD8
 2. wiem że nie ma blastów i 300 bpm więc się nie liczy no ale może kogoś zainteresuje. a tu pierwsza recenzja: http://kvlt.pl/recenzje/drakon-fire-walk-with-me-2018/
 3. 16.02.18 (piątek) godz.20:00 Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe Chorzów zapraszam. https://www.facebook.com/pg/Turbo.Band.official/events/?ref=page_internal https://pl-pl.facebook.com/drakon.poland/
 4. dzięki za miłe słowa. szczerze mówiąc to DigDrum ma trochę w tym udział :) gdyby nie DD mogłoby tego video i całej płyty (bo to tylko jeden z numerów całego albumu) nie być. właśnie od DD parę latek temu się zaczęło a właściwie dzięki DD wróciłem po latach do grania. pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.
 5. video promujące naszą pierwszą płytkę.
 6. skontaktuj się ze Śląskim Centrum Perkusyjnym, chłopaki ci to ściągną bez większych problemów. z tego co pamiętam to koszt tego łącznika to ok.200 pln.
 7. jak najbardziej. sam przymierzam się do zrobienia pod własne potrzeby skrzyń na hardware i elektrownie :)
 8. nowości od Mirka. Mirek to nie tylko gary ale i klasyka. https://www.numberonemusi...&utm_source=top trzy pierwsze.
 9. jeśli masz problem że ci pady pękają to nie możesz robić ich z twardego materiału tylko z gumy a jedyna, która wytrzyma uderzenie nawet młotkiem i zachowa sztywność to ta o której pisałem wyżej :(
 10. jeśli chcesz mieć mocne talerze DIY to znajdź kawał gumy z pasów transportowych przenośników taśmowych i z tego materiału wytnij sobie pady. są różnej grubości (zależy ile warstw gumy i włókna) tego nie da się potem zabić niczym nawet młotkiem :) może nie będą wyglądały jak na wystawę ale spełnią swoje zadanie. pisze to całkiem poważnie. sam kiedyś takowy zrobiłem.
 11. rozejrzyj się za czymś z firmy Tascam mają dość duży wybór i nie zabijają cenami a jakość też nie odstaje od najlepszych.
 12. azzaron

  Ciekawe linki

  https://www.youtube.com/watch?v=hig4OaaDKXo
 13. a twój tom holder nie mam możliwości podpięcia np. dodatkowego ramienia ?? bo jeśli ma tak jak ten http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/pl/p/DW-PDP-P9DTACR-podwojny-tom-holder/5023. ?? to do solidnego statywu da się to podłączyć i raczej przy tomach 10-12 raczej będzie to stabilne mocowanie takie jak ty chcesz zrobić będzie dość rysykowne ponieważ środek ciężkości całego układu będzie bardzo przesunięty poza oś statywu i istnieje prawdopodobieństwo że to się wszystko wywali.
 14. staraj się również przy zakupie pałek zwracać uwagę na rozłożenie słojów drewna. tam gdzie wg. ciebie masz problem z łamaniem pałki staraj się szukać takich gdzie słojów jest jak najmniej i drewno jest bardziej jednolite. poza tym tak jak pisał ktoś wyżej do prób wystarcza goodwoody albo nova, tańsze o połowę niż firmówki przez duże F. to że coś ma znaczek VF wcale nie oznacza że będzie o kilka klas lepsze i wytrzymalsze. niestety to taka sama masówka jak w tańszych tzw. budżetowych modelach.
 15. na tej wielkości pomieszczenie w zupełności wystarczy to na czym gracie normalnie próby. możesz ewentualnie nagłośnić stopę i to nie za mocno. oczywiści wszystko zależy od waszego sprzętu jak gracie na wzmacniaczach 30W to może być problem ale jak macie pow.50W to i tak narobicie duzego hałasu. oczywiście ważne jak nagłaśniacie wokal na próbach. kluby jednek przeważnie dysponują nagłośnieniem w zupełności wystarczjącym na nagłośnienie wyjca (przynajmniej te jakie do tej pory odwiedziłem tak miały).
×
×
 • Create New...