Skocz do zawartości
Ziele

Bass Reflex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Po głębszych przemyśleniach postanowiłem wyciąć dziurę w bębnie i co teraz ? Szkoda mi 200 zł na badziewny kick port co tak naprawdę sprawdza się tylko i wyłącznie na nagraniach studyjnych bo wtedy port kumuluje bass na zasadzie bass reflex. I tu padło to magiczne haslo: Bass Reflex

 

Jestem skłonny wydać te cale 18 zł i kupić Bass Reflex dla poprawy dźwięku, lecz jest małe "ale". Jak to zamontować ? Z czego mi wiadomo kupując Kick Port w zestawie masz grubą porządną gumę którą wsadzasz w wyciętą dziurę. Z czego się dowiadywałem nigdzie CHYBA nie można kupić tej oto gumy. Macie może jakiś dobry pomysł jak to zamontować albo jak wy to zrobiliście ?

 

 

Z góry dziekuję za informacje

[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czemu myślenie tak bardzo boli?

Uszczelki do rynien, rur itd.

Bierzesz BassReflex, idziesz do składu budowlanego czy tam Obi/Leoroy Merlin, szukasz takiej która będzie pasować i wsio, temat z bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak nie do końca bo takie uszczelki nie pasują i tu piej pogrzebany ...

 

to zrób sobie pierścień z kawałka dętki efekt ten sam. już w kilku tematach było to opisywane co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem bass reflex o śrenicy 5,5 cala na allegro czyli dokładnie taki sam rozmiar jak orginalny kick port. Czekam na przesyłkę , jak tylko przyjdzie zabieram się do majsterkowania i potem wrzuce fotki i opis z czego i jak zrobiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...