Skocz do zawartości
senrowskiDR

Bębny do 10 000zł shell set

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Rozglądam się za jakimiś bębnami do 10000zł. Aktualnie posiadam Mapex Saturn.

Szukam zestawu uniwersalnego. Rozważam zakup używanego DW Collectors lub nowego Pearl Masters Premium, bądź Reference. Jestem otwarty także na inne marki. Nigdy nie miałem do czynienia z DW. Czy ktoś posiada może jakieś doświadczenie z tą marką?

Co polecacie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mam byc z Tobą szczery to sądzę iż wywalenie 10 koła za sam shell bazujac na opinii anonimowych ludzi z forum, których wiedza rzadko jest do zweryfikowania, jest po prostu... głupie i nierozsądne:)

Przy takim budżecie bębny z tej półki to sprawa tak cholernie indywidualna, że warta przejechania nawet kilkuset kilometrów by móc obadać sprzęt samemu na miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzakli ;)

Poza tym każdy swoje chwali bębny DW są świetnie wykonane ,ale są też opinie ,że nie warto płacić za nie aż tyle.Ja uważam ,że za jakość trzeba płacić.

Ale co ci nie pasuje w Saturnie? Od tego bym zaczął bo masz świetne bębny więc powód do zmiany musi być konkretny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Mógłbym nawet zaryzykowac teorie, że chęc zmiany na garki za 10k z Saturna jest spowodowana subiektywnym odczuciem, że Mapex jest tańszy więc "na pewno brzmi gorzej" .

A wnioskuje to po tym, że przy wyborze bębnów za taką kasę priorytetem powinno byc podanie cech brzmienia, które się oczekuje i podanie co obecnie nie pasuje, bo tak na prawdę w standardowych rozmiarach wszystko jest "uniwersalne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar osobiście obstukać każdy z zestawów, jednakże chciałem zasięgnąć opinie użytkowników tych bębnów.

Co do Saturna to uważam, że są to świetne bębny jednakże bez możliwości rozbudowy.

Chciałem zakupić gdzieś tom 8 oraz 16 jednak jest to towar nieosiągalny.

Stąd decyzja o zakupie zestawu bardziej rozbudowanego.

Chyba, że znajdę gdzieś fajnego rozbudowanego Saturna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokrętne to co piszesz na floor tom DW ja będę czekał pół roki i cena za floor jest jak za werbel z najwyższej półki ,Mapex ma magazyny w Holadnii i raczej szybko to ogarniają.

Wisząca 16" bull shit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Na ebayu jest sporo ...

Kwestia tylko w jakim wykończeniu szukasz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście na ebayu są, ale nie w kolorze Supernova Red Burst :)

A co konkretnie potrzebujesz w tym kolorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie, że 10K to dużo za shell, sam zanim kupiłem swój, ograłem kilka sonorów na przykład, każdy sam w shellu kosztował ponad 2000 tys euro, a największy coś ponad 5tys. W każdym bądz razie radzę jechać do konkretnego sklepu, ogadać wsio ze sprzedawcą i na tym koniec tematu, wtedy zobaczysz czego chcesz, ja w sklepie spędziłem ponad 2 godziny i obstukałem przeszło 6 zestawów do oporu w kabinie dzwiękoszczelnej, :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin Drumcenter i po problemie

 

[ Dodano: 06-03-2013, 20:17 ]

Już nie przesadzajcie, że 10K to dużo za shell, sam zanim kupiłem swój, ograłem kilka sonorów na przykład, każdy sam w shellu kosztował ponad 2000 tys euro, a największy coś ponad 5tys. W każdym bądz razie radzę jechać do konkretnego sklepu, ogadać wsio ze sprzedawcą i na tym koniec tematu, wtedy zobaczysz czego chcesz, ja w sklepie spędziłem ponad 2 godziny i obstukałem przeszło 6 zestawów do oporu w kabinie dzwiękoszczelnej, :evil:

 

Ładny avatar , 6 zestawów - 2 godziny i szybki :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...