Skocz do zawartości
atem

naciągi do sonor 3007 12,13,14,16,14sn maple

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, kupiłem dosłownie przed momentem - prawie nowe - bębny, sonor 3007 w konfiguracji jak w temacie. Niestety bębny mają fabryczne naciągi, które należy wymienić. Prośba jest do Was ekspertów (:)) o polecenie konretnych sztuk z mocnym dołem. Wolałbym aby nie 'buczały' ale miały fajne mięcho - jak to w metalu ;) Poszukuję zarówno headów jak i rezo - choć przy okazji doradzcie (budżet wiadomo gra rolę) czy rezo też od razu zmieniać czy może same heady wystarczą aby grały przynajmniej dobrze ;)

 

Szukam na sn 14 - mocny wyrazisty strzał, najlepiej krótki atak, stosunkowo mało puszki (werbel drewniany).

tomki 12,13,14,16 - sporo dołu, ale bez przesadnego buczenia jak wspomniałem.

 

btw. na stopie jest aquarian kick II, też wymienić?

 

Będę wdzięczny za porady. Pozdr. atem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie bym proponował Remo Emperor Coated na tomy. Remo Emperor X na werbel - ten naciąg zwyczajnie urywa cztery litery.

Jeśli ewentualnie za bardzo ww. Emperory by "dzwoniły", to żelki albo o-ringi (e-ringi i inne, różni producenci, różne nazwy) załatwią sprawę.

Na stopkę polecam Remo Powerstroke 3 z łatką Remo Falam Slam.

Aquarian kick, czy super kick? Bo, szczerze mówiąc w seriach tego producenta się nie orientuję i znam dosłownie parę modeli. Super Kick II jest ogólnie polecanym naciągiem. Jeśli Ci pasuje, to go zostaw.

Aczkolwiek jak dla mnie PS3 jest najlepszym naciągiem na centralę. Emady, SK i inne nie podchodzą mi. No ale to kwestia gustu. wszystkie są profesjonalnymi naciągami.

 

Co do rezo. Na pewno coś dadzą. Zależy co potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz brzmienia idealnego, do studia itp. to zmień. Jeśli do "zwykłej" gry, to zastanów się czy tych kilkudziesięciu dych nie lepiej przeznaczyć na coś innego.

Ambassadory clear są chyba najbardziej uniwersalnymi rezonansami.

 

Na pewno za to zmień rezonans na werbel. Bo na nim najbardziej będzie czuć różnicę. Remo Diplomat Hazy albo Ambassador Hazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam super kick II i ma BAAARDZO dużo dołu - ale takiego buczącego, pełnego - aż drżą pozostałe korpusy. Jak to zminimalizować? Co ma do tego rezo (bez dziury dodatkowo)? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...