Skocz do zawartości
patryknowy

Naciągi przy słabej perkusji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Jestem nowy na forum posiadam perkusje firmy echo ( wydaje mi się że jakaś czeska :D). Była to jedna z tańszych perkusji jakie znalazłem na allegro. Gram już od ponad roku i chciałbym zmienić naciągi ale nie jestem pewien czy pomoże zmiana ich na coś typu evans g2 ponieważ na tomach są tylko 4 śruby do naciągów. I tutaj moje pytanie czy próbować je zmienić czy lepiej poczekać i zbierać na nowy zestaw bębnów? Czy te naciągi poprawią jakość brzmienia Oraz jakie wybrać naciągi rezonansowe?

 

Z góry dzieki za pomoc :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Masz na tomach fabryczne naciągi czy zmienione na jakieś porządne?

2. Czy długo zajęłoby ci uzbieranie... powiedzmy 1500 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zbieraj synu i dozbieraj, nawet za 1000-1500 zł można wyrwać porządny zestaw dla średniozaawansowanych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej napisał - lepiej zmienić perkusję, bo na takim wynalazku daleko nie zajedziesz. Więcej nerwów ze strojeniem, z próbą wydobycia znośnego brzmienia niż radości z grania. Oczywiście cały czas ćwicz...

Za 1500zł? Pearl Export, Mapex M, może okazyjnie Yamaha Stage Custom.

Można trafić też Perla Session za 1,5 koła, tyle że to będą same bębny, bez werbla, statywów i reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...