Skocz do zawartości
kozi

sonor s classix

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Rodacy napiszcie proszę cuś o tym sonorze bo fajnie wygląda cena nie najgorsza a cholernie tego mało poza tym jeśli ktoś miał styczność z tymi garami a ma doświadczenie z innymi z podobnej pólki cenowej to byłbym wdzięczny za porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne doświadczenie jakie mam to ... stałem metro od nich podczas koncertu Langa w Wawie... Wyglądają fakt świetnie. odlewane claw hooki z chowaną śrubą od choćby... potężne brzmienie centralki... tomy bardzo fajnie.. przejrzyście. niestety nie wiem na jakich była naciągach. Ogólnie nie wiem czy są warte swojej ceny bo i jej nie znam, ale naprawdę fajny zestaw z wysokiej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki to już małe co nieco mam nadzieje że ktoś jeszcze napisze ale to że tak jest a nie inaczej to fakt że w Polsce tego sprzętu strasznie mało chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mało, tego akurat nie wiem ale miałem styczność z tymi garami i miałem okazje na nich pograć dość długi czas ;) Najlepiej to co w niej mi sie podobało to, to że miała lugi w kształcie loga Sonora ;) Co do brzmienia to raczej najlepiej brzmią na naciągach Remo lub Evans :smile: to tyle czym się mogę z tobą podzielić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mało, tego akurat nie wiem ale miałem styczność z tymi garami i miałem okazje na nich pograć dość długi czas ;) Najlepiej to co w niej mi sie podobało to, to że miała lugi w kształcie loga Sonora ;) Co do brzmienia to raczej najlepiej brzmią na naciągach Remo lub Evans :smile: to tyle czym się mogę z tobą podzielić ;)

 

To się nazywa "styczność z bębnami". :roll:

 

W niej najlepiej Ci się podobały lugi w kształcie loga Sona?? :shock: :shock:

 

A raczej najlepiej brzmią na naciągach Remo lub Evans? :shock:

 

To Ty powinnieneś pisać recenzje o bębnach do Modern Drummer.

 

Że Sonor nie stanął dęba,jak Ty na nim grałeś?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie bo już myślałem że ten model jest tak mega fajny że nikt na nim nie gra

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...