Jump to content

Loszmi

Members
 • Content Count

  2465
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Żyjemy, zaglądamy. Ale życie nie rozpieszcza. A u mnie już drugie pokolenie gra. Syn (9lat) gra na basie, ukulele, gitarach, mandolinie, kalimbie, klawiszu i bębnach. Wiadomo - podstawy, ale już mnie przyćmił. Pozdrawiam Miłosz
 2. StawRos żyje, Pablo żyje - forum żyje!
 3. Loszmi

  Werbel

  Twój nick nic mi nie mówi, ale zapewne znam markę? Zrobiłem sobie 1ply werbel z orzecha amerykańskiego, jaki wosk polecisz?
 4. Loszmi

  Werbel

  Jak olej/wosk wpływa na brzmienie?
 5. No chyba popełniłem kiedyś artykuł do Magazynu o tym ;-)
 6. Mi pałki teraz starczają na rok. Każde - grab, hikora. Osca, Gładek, VF. W studio posypałem trociami, ale granie w salce - rok. Poczytajcie moje wpisy sprzed 5 lat. Także marudziłem, że mam pałki na 2 tygodnie ;-)
 7. Nie mit, tylko zależy pod jakim katem uderzasz. Mam blachy płasko, ale uderzam w taki sposób, ze nie uszkadzam pałek już w ogóle. Gram jedna para hicory ponad rok.
 8. Loszmi

  CZARCIE KOPYTO

  Czarcie to jednostkowa produkcja z wyselekcjonowanych materiałów. Godzina pracy maszyny CNC to ogromne koszty później ręczna obróbka. Wyciecie stopki z bloku alu, to mnóstwo czasu. Ponadto żadna stopa na świecie nie jest tak precyzyjnie wykonana. Absolutnie żadna. Wspomniana Speed Cobra jest odlewana w Chińskiej hucie w ilościach kosmicznych. Jej wyprodukowanie kosztuje nie więcej niż 200zł, a sprzedają ją za 2000zł. Firma Monolit działa już od bodajże 1994 roku. Dodam, że chłopaki wykonywali podzespoły do stacji kosmicznej ISS, w ramach współpracy Politechniki Wrocławskiej z projektem.
 9. Domyślam się, ale coś trza było powiedzieć ;-)
×
×
 • Create New...