Jump to content

Loszmi

Members
 • Content Count

  2463
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Loszmi

  Werbel

  Twój nick nic mi nie mówi, ale zapewne znam markę? Zrobiłem sobie 1ply werbel z orzecha amerykańskiego, jaki wosk polecisz?
 2. Loszmi

  Werbel

  Jak olej/wosk wpływa na brzmienie?
 3. No chyba popełniłem kiedyś artykuł do Magazynu o tym ;-)
 4. Mi pałki teraz starczają na rok. Każde - grab, hikora. Osca, Gładek, VF. W studio posypałem trociami, ale granie w salce - rok. Poczytajcie moje wpisy sprzed 5 lat. Także marudziłem, że mam pałki na 2 tygodnie ;-)
 5. Nie mit, tylko zależy pod jakim katem uderzasz. Mam blachy płasko, ale uderzam w taki sposób, ze nie uszkadzam pałek już w ogóle. Gram jedna para hicory ponad rok.
 6. Loszmi

  CZARCIE KOPYTO

  Czarcie to jednostkowa produkcja z wyselekcjonowanych materiałów. Godzina pracy maszyny CNC to ogromne koszty później ręczna obróbka. Wyciecie stopki z bloku alu, to mnóstwo czasu. Ponadto żadna stopa na świecie nie jest tak precyzyjnie wykonana. Absolutnie żadna. Wspomniana Speed Cobra jest odlewana w Chińskiej hucie w ilościach kosmicznych. Jej wyprodukowanie kosztuje nie więcej niż 200zł, a sprzedają ją za 2000zł. Firma Monolit działa już od bodajże 1994 roku. Dodam, że chłopaki wykonywali podzespoły do stacji kosmicznej ISS, w ramach współpracy Politechniki Wrocławskiej z projektem.
 7. Domyślam się, ale coś trza było powiedzieć ;-)
 8. Blach nie montuj więc do rur pionowych, tylko do poprzeczki, którą możesz opuścić w dół na tychże rurach pionowych. Niestety potrzebujesz dodatkowych clampów.
 9. Rewelka, ale zasnąłem. Więcej życia! Nie wyglądasz na 79 ;-) Raczej na 92 ;-p
×
×
 • Create New...