Skocz do zawartości
Igoras1997

Bebny i dziecko ? TAK !-Poradnik.

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam was moi mili forumowicze do rzucenia okiem na moje słów kilka na temat nauki dzieci.

 

Planuje na tym blogu dodawać ćwiczenia koordynacyjne które wyniknęły z moich doświadczeń w pracy z dzieciakami.

 

Zapraszam :)

 

http://badumtssdrums.blogspot.com/2014/07/nauka-dzieci-to-proste.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie napisane! Będzie część dalsza?

Czy jest jakiś sposób na umieszczenie malca za bębnami o zwykłym rozmiarze i tomami montowanymi na centralę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już w drodzę jest materiał na temat najprostszych ćwiczen koordynacyjnych, i ich opis :)

 

A co do tematu ustawienia- są dwie opcje. albo masz go tak wysoko że dotyka górnej czesci, ale do pedałów nie sięga, albo obniżasz wszystko co możliwe i wtedy operuje też pedałami. innej opcji niestety ni ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Igoras, wymyśliłem do tego zastępowanie centrali padem na stopę i umieszczanie tomów na statywie. Jakoś nie przemawia do mnie kupowanie malutkiej perkusji, bo dla dziecka to nie będzie już "prawdziwa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...

 

Osobiscie polecam ci ludwiga breakbeats, ktora ma wszystkie " walory" perkusji prawdziwej, brzmi bardzo fajnie, a i jak mlody dorosnie to tez wezmie ja na mniejsze gigi itp :)

 

Poza tym setem, jest jeszcze taye go pro, i sonor safari ( jest na olx za tysiac z groszkiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...