Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bebny:

Peavey international series II. Konfiguracja 22 / 16 / 12 zdjęta okleina, tom i floor tom polakierowane, centrala surowa, jedynie zabezpieczana woskiem. Naciągi tomy góra evans, rezo yamaha z tłumikiem, centrala uderzany remo rezo pevey. Naciągi i beczki w stanie dobrym.

 

Werbel:

 

Basix stalowy 14x6,5, w bardzo dobrym stanie, góra i rezo naciągi evans

 

Hardware:

 

Statywy: łamany amati x2, st. db, prosty no name, st. dst

hi-hat basix, st. bdb

werblowy amati, st. dst

Stopa: taye, st. bdb

Stołek: no name, st. dst

 

Talerze (zdrowe, nie popękane, bez keyhole, przybrudzowne)

Crash/Ride 18" Solar/Sabian 18"

Ride 20 " Paiste 200

Hi-Hat 14" Meinl HCS brandowany jako Tama

 

Do tego:

ride polmuz z keyhole, hi-hat amati 13" z małym pęknięciem topu, 2 pęknięte i jeden powgniatany crash 16 oraz stalowy korpus werbla Tama Swingstar 14x6,5 i trochę części perkusyjnych

 

 

 

Mam okazję kupić to wszystko za 900zł. Pytanie czy warto? Dodam, że to ma być mój pierwszy akustyczny zestaw.

 

[ Dodano: 14-02-2015, 10:40 ]

Nikt nie może mi na ten temat nic powiedzieć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę to chyba nic lepszego się nie kupi. Nie oczekuj zbyt wiele po tym sprzęcie (w kwestii brzmienia i trwałości), ale do ćwiczeń na początek wystarczy. Najważniejsze to mieć zapał do grania.Pozdro i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bębny dzisiaj ograłem, są bardzo zadbane i ładnie brzmią. Oczywiście biorę. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...