Skocz do zawartości
janko2muzykant

Pearl statyw hi hat h150S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Czy posiada ktoś wyżej wymieniony statyw pod hi hat i mógłby napisać o nim coś więcej ?

 

Bardzo mnie interesuje i przymierzam się do zakupu.

 

Pozdrawiam

janko2muzykant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny statyw. I jest to baaardzo obiektywna opinia, do tego stopnia, ze nasz kolega Drumcenterowy też nabył jeden ;) Poza oczywistą zaletą wyglądu, wszystkie zalety flatów, stosunkowo lekki, zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. jeszcze jedna rzecz - pięknie buja talerzem, czyli po puszczeniu footboardu jeszcze przez chwilę widać wahanie góra-dół.

 

Baardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - jak ze stabilnością ? Nie buja nim zbytnio za boki ?

 

Wcześniej posiadałem Dixona Kinde Psh k900 i był mega stabilny.

 

Mógłbyś go odnieść w jakiś sposób do wyżej wymienionego statywu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę inna to jednak konstrukcja i w stosunku do standardowych statywów oczywiście jest odrobinę mniej stabilny, ale ujmę to tak - z zamkniętymi oczami nie odczułbyś różnicy moim zdaniem.

Flat basy kupuje się ze względu na lekkość, mobilność i look. Ten przy okazji ma świetny (w mojej opinii) feeling.

Na podstawie opisów, tak czy inaczej nie sprawdzisz czy pod Twoją nogą będzie pasować, więc innej opcji niż spróbowanie osobiście nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...