Skocz do zawartości
Mihu44

Który twin na początek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) . Po roku grania na singlu postanowiłem zakupić twina, niestety mój budżet nie jest za duży (max 300 ale wolałbym coś poniżej) z tego powodu rozglądam się za używanymi. Przeglądając allegro i olx znalazłem takie modele pasujące do budżetu:

- Gibraltar 3311 DB (ten jest na pasku)

- Basix V4

- Mapex P700

- Mapex P500TW

- Basix DPD-800

 

Który twin byłby najlepszy na początek? Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie ma co spodziewać się cudów.

 

W cenie około 400 kiedyś udało mi się wyrwać Dixon PP-9290D, gdzieś ja jeszcze mam i w tej cenie było spoko. Zwróc uwagę, że oba pedały sa na platformie w tym modelu.

 

Miałem też 9280 i to jest półka w jakiej szukasz.

 

Ja bym wybrał chyba gibraltara, na poczatku grałem na takim w salce i od niego w sumie zaczynałem. Wtedy nie miałem styczności z lepszym sprzętem i byłem zachwycony

 

Basix v4, grałem na singlu i się bałem żeby się nie rozsypał, takie wrażenie miałem.

 

Mapex P700- sasiad miał singla i też dobrze działał, dopóki mu nie pękła podczas próby. I bym Ci go polecił gdyby nie ten fakt. Co prawda kolega grał mocno.

 

Cokolwiek byś nie wybrał to licz się z tym, że będzie trzeba czym prędzej coś lepszego kupić. Ja bym na Twoim miejscu wstrzymał się i odłożył trochę, z perspektywy kilku lat amatorskiego grania tak to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :) Udało mi się wygrać tego Gibraltara za dobrą cenę więc temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...