Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak widać na allegro, firma dimavery ma coraz więcej swoich rzeczy - naciągi, werble (i to droższe, wyglądające solidnie). No i zobaczyłem zestaw perkusyjny Dimavery DS-505, jego cena wynosi 3000zł, wygląda dosyć solidnie. Piszą, że na zestawie Dimavery gra Sebastien Angrand z zespołu Nuber Nine, prawdę mówiąc nie słyszałem o tym perkusiście. Powiem też, że błędem dystrybutora w Polsce jest taki, że mało co piszą o tym sprzęcie, żadnych szczegółów. Nie dają nawet informacji z jakiego drewna są te bębny - po prostu nic. No ale zajrzałem na jakąś inną, anglojęzyczną stronę (KLIK), gdzie piszą że zestaw jest klonowy, werbel drewniany,o zawieszeniu piszą, że łatwo ustawić tomy, nic więcej. Nie tłumaczyłem wszystkiego, chcecie to sami zajrzycie wyżej podałem link. No a TU macie adres na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie mają za grosz samokrytyki. Firma mało znana, niemająca wyrobionej marki i od razu żąda za sprzęt cen z kosmosu. Za 3000zł można kupić w pełni profesjonalny zestawik marki tj. Pearl, tama czy pdp a nie pchać się w dimavery. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 3000zł można kupić w pełni profesjonalny zestawik marki tj. Pearl, tama czy pdp

 

W pełni profesjonalny zestaw jednej z tych marek to jest jakieś 8-10k. 3000 to półprofesjonalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale chyba lepiej kupić półprofesjonalny zestaw pearl niż ładować 3 tyś w perke firmy "krzak"(czyt.Dimavery)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,ze lepiej wydac te pieniadze na jakiegos perla czy cos innego a nie kupowac czegos ozzcym malo kto cos konkretnego wie:)) jak ktos kupi perla albo np mapexa to wejdzie sobie na forum i wszystko o nim wie a tak hahaha czarna magia xD

pozdro^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...