Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie będę się rozpisywał zapraszam na STRONĘ.

Popatrzcie, posłuchajcie, pooglądajcie i komentujcie :)

7a261d6d77b83834med.jpg

proj. jacab

 

c21a45fc83196fc1.jpeg

proj. jacab. foto. irek wilk

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak byłem na Waszym koncercie, bodajże w 2005 roku, w bydgoskim Wiatraczku....choć koncertem nie można to było nazwać, bo byłem jednym z nielicznych, którzy przyszli (może z 3 osoby prócz mnie), zagraliście 3 kawałki (wokalistka powiedziała, że musicie mieć zdjęcia dla sponsora z koncertu) i się zmyliście:). To jako taka krótka anegdotka:).

 

A Twórczość.....świetnie to chodzi jak dla mnie!

 

 

Pozdrowienia!

 

qbon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gary nagrane z pomyslem, fajne brzmienie. Bardzo podoba mi sie barwa glosu waszej wokalistki.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wspólnie graliśmy koncert na jednej scenie.

Podoba mi się jak walisz w bebny (zresztą bardzo mocno :) ).

Niestety Wasza muzyka jest bardzo wtórna i nie sposób po odsłuchaniu jakiegokolwiek kawałka nie doszukiwać sie w Waszej twórczości brzmienia i stylu Guano Apes.

Nie próbowaliście wyjść kiedyś poza ten schemat? Czy Wasza Panna nie umie zaśpiewać inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie polskie guano apes. Ale jest zarąbiste chłopaki.:)

 

[ Dodano: 08-04-2009, 21:05 ]

...i dziewczyny!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety Wasza muzyka jest bardzo wtórna i nie sposób po odsłuchaniu jakiegokolwiek kawałka nie doszukiwać sie w Waszej twórczości brzmienia i stylu Guano Apes.

No niestety, ale grając w składzie czteroosobowym z babką na wokalu jesteśmy skazani na bycie porównywanymi z guano apes ponieważ jest to jedyny taki skład w europie znany chyba wszystkim.

Nie próbowaliście wyjść kiedyś poza ten schemat? Czy Wasza Panna nie umie zaśpiewać inaczej?

 

A tu akurat nie wiem o co Ci chodzi ARTI, schemat jak schemat zwrotka refren bridge i kawałek zrobiony trzeba mieć tylko pomysł. Nie koniecznie kawałek musi trwać 10 min w którym gitarzysta wykonuje 15 solówek używając wszystkich efektów i w rezultacie całość jest usypiająca, WIESZ O CZYM MÓWIĘ PRAWDA?

A jeśli chodzi o naszą śpiewającą Panią to jest naprawdę zdolna i myślę że tu akurat podobieństwa nie ma, raczej wręcz przeciwnie posiada zupełnie inną barwę głosu od Pani z guano apes.

 

No i przecież guano apes juz nie graja więc mamy wolne miejsce na scenie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał zapraszam na STRONĘ.

 

hehe też na początku nie zauważyłem - kliknij w pierwszym poście na wyraz "stronę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mental, dzieki ;]

 

[ Dodano: 10-04-2009, 22:52 ]

profesjonalizm ;]

 

podobają mi się chórki bardzo.

 

 

btw

Guano Apes

ja tego nie znam. a może znam... a nie wiem? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peroflyman, co do barwy głosu i sposobu śpiewania Waszej wokalistki pozwolę się nie zgodzić. Co zaś się tyczy pozostałych spraw to masz rację.

- faktycznie guano apes nie istnieje i idealnie wypełniacie lukę

- gracie narpawdę pro i za to wielkie brawa.

- wokalistka jest zdolna

Ogólnie uważam, że jesteście świetnym zespołem (być może zbyt dosadnie napisałem poprzedniego posta)

A co do przydługich solówek, to wiesz każdy orze jak może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do muzyki i realizacji nie mam pytań - ogień.

 

Natomiast angielski tekst na myspace na pewno dałoby się trochę bardziej zangielszczyć, bo to zgrzyta - profesjonalna muzyka, a na stronie licealne błędy, np. przedimki lub niepoprawne użycie teraźniejszego czasu present perfect do opisu zdarzeń w przeszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No całkiem spoko. Chyba jedne z lepszych utworów na forum.

Werbel troszkę się tłucze w cichych partiach w chora gra. Zanim naprawde spoko riffki :) no ale neistety wokalistka jakby goni za tekstem no i nawpychane mi się wydaje tych sylab.. Jak gram w takich "zbieranych" zespolach, jak czasem trzeba coś zagrac, to wtedy każdy instrumentalista dąży do przodu ze swoim instrumentem, niestety wokale zazwyczaj spiewaja bo ktos im powiedzial ze fajnei spiewaja i juz nie dokształcają się a to przecież bardzo ważne. Tak w moim wypadku, nie wiem jak z Twoją wokalistką sprawy się mają.

 

Ogólnie powiem że kapelka naprawde udana :) trochę zazdroszcze bo ja aktualnie to dopiero kompletuje nowy skład, niestety stary się rozpadł (dzieci, studia, firmy.. a szkoda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, każde pochlebstwa jak i krytyka została przyjęta głęboko do serca. Sorki że tak późno odpisuję ale właśnie mi się synek urodził i miałem wiele innych spraw na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...