Skocz do zawartości
yamaharecording

Bębny zagranicą, gdzie kupić??

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kupić używane profesjonalne bębny z wysokiej półki zagranicą??? W Niemczech, Czechach czy Wlk. Brytanii??

 

Słyszałem że w Niemczech można dobrze kupić tylko gdzie???

 

Piszcie wszystkie informacje jakie znacie na ten temat. A może jakaś strona internetowa z bębnami np.w Niemczech do sprzedania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebay.pl najlepsze ceny są w Wielkiej Brytanii ale gorzej z transportem do Polski bo jest droższy niz z Niemiec.. Zależy też o jakie bębny chodzi np. Dw opłaca sie tylko w z USA ale tutaj jest więcej komplikacji z transportem cłem itd.. ja też mam podobny problem więc z ciekawością będę śledził ten temat... Jeśli ktos wie to niech napisze cos na czym polega transport np z Wlk Brytanii i czy sa od tego jakieś firmy itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakoś specjalnie obeznany, ale obiło mi się o uszy, że nawet polskie firmy oferują transport za i zza granicy, ale to też pewnie za odpowiednio wyższą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupowałem perkusję w Anglii (drumshop.co.uk)-nowy Pearl VX z przesyłką wyszedł taniej niż używany PDP FS w Polsce. Polecam na ich stronie "clearance stock"- są to wyprzedaże modeli używanych/ekspozycyjnych lub spore obniżki na nieużywane bębny/blachy/hardware/itp- np mają teraz Pearla VBX 8 12 14 16 22 14werbel w czarnym kolorze i z hardwarem za 450 funtów- 2700 złotych za taki zestaw to wg mnie śmieszne pieniądze. Obsługa miła i nie robili problemów z wysyłką do Polski.

 

A co do ceny transportu- ja za cały set (shellset, werbel, hardware- 3 duże paczki) płaciłem 400 złotych- kurierem, paczkę można było śledzić gdzie też się podziewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perkusja wysłana była z Anglii w poniedziałek i w następny poniedziałek była już u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji dzisiejszej wizyty mnie naszło:

W Czechach perkusji samej tanio raczej nie kupisz- z przelicznikiem korony się nie opłaca, aczkolwiek blachy można wyrwać stosunkowo tanio- nowe i używane. Hardware itp też mają podobnie cenowo jak w Polsce- kupowałem ostatnio Basix CBS-800L- w DC jest za 210, tam bodajże wyszedł mnie 225 zł (ale akurat trafiłem na stosunkowo dobry kurs korony, od którego praktycznie wszystko zależy). A kupuje tam, bo sklepu po polskiej stronie nie lubię po tym jak dostałem naciągi coated zmawiając clear...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem bebny w Niemczech dokladnie w sklepie musikproduktiv :) Z tego co pamietam transport byl kurierem jakims. A koszty nie byly wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...