Jump to content

aluta931

Members
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Opole

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam takie pytanie trochę odbiegające od reszty. Jakie studio nagrań możecie polecić w woj. Opolskim , zależy mi żeby nie używali za dużo masteringu, ale też mogli trochę doradzić. A drugie pytanie gdzie fajnie nagrywają teledyski, oczywiście chodzi mi o woj.Opolskie?
 2. Super wykonanie. Pozdrawiam
 3. Mam takie pytanie trochę odbiegające od reszty. Jakie studio nagrań możecie polecić w woj. Opolskim , zależy mi żeby nie używali za dużo masteringu, ale też mogli trochę doradzić. A drugie pytanie gdzie fajnie nagrywają teledyski, oczywiście chodzi mi o woj.Opolskie?
 4. aluta931

  Werbel

  Chciałabym zrobić swój werbel. I mam pytanie? Jakiego drewna najlepiej urzyć? Jakiego kleju, wystarczy zwykły do drewna? Jakie muszą mieć wymiary deseczki, chciałabym werbel 14'. Jak macie jakieś rady to proszę piszcie.
 5. Jaki jest koszt stworzenia domowego studio. Koszt całej aparatury, np. Ze średniej półki. I co jest potrzebne, jakie są to ceny?
 6. Jakie najczęściej są wasze sale prób? Garaże, piwnice, mieszkanie, itp. Mam na myśli gdzie trzymacie swoje perkusje?
 7. Myślę że lepiej było by nagrać ten kawałek w studiu. A utwór super
 8. Jakiej firmy polecacie taśmę na pałki? Czy faktycznie pałka lepiej trzyma się ręki. Czy lepiej bez takiej taśmy mieć pałki? A i czy potem ta taśma bez problemu schodzi z pałek? Nie ma problemu że taśma się jakoś zawija? Pozdrawiam
 9. Są nuty na gitarkę, też się przyda.
 10. Czy ktoś może z was posiada nuty do utworów: Metallica Enter sandman Paranoja black Sabath Moto of war. Pantera. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...