Jump to content

hey_joe

Members
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Tychy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O moim WIANO już tu pisałem, tym razem pochwalę się pierwszym teledyskiem :)
 2. Ja też nie rozumiem tych negatywnych komentarzy :) Gdybym bardzo chciał się "czepiać" to może napisał bym słów kilka o jakości nagrania... ale, przecież to tylko kwestia sprzętu do dyspozycji Poza tym, przy takim poziomie gry, marną jakość nagrania wybaczam ;) Acha, w przeciwieństwie do MOstry, zupełnie Tomkowi nie współczuję, bo nie ma czego Za to zazdroszczę poziomu gry :)
 3. Super, zalicytowane, pieniążki przelane, czekam na płytkę z niecierpliwością:) Płytka dotała? I jak jakośc nagrania? :)
 4. Dzięki! Wysyłam w poniedziałek rano!
 5. Dla tych którzy pytali, płyta na Allegro ;) http://allegro.pl/wiano-plyta-cd-i6475681821.html
 6. Kurcze.... strasznie mi miło... Dzięki wielkie za pozytywny odzew! 29 lipca robimy w Tychach (a wlaściwie ja robię, jako pomysłodawca i organizator), sporą imprezę muzyczną "WIANO, czyli zupełnie nowe piosenki ludowe". zagramy na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Chłopcy Kontra Basia oraz Olo Walicki Kaszebe II Zapraszam! Organizacja imprezy zabiera nam sporo czasu i energii, ale po jej zakończeniu, pomyślimy nad formą dystrybucji płyty (na razie sprzedajemy tylko po koncertach) Płyta powinna pojawić się na Allegro + na serwisach z których można pobierać pliki mp3 Jeszcze raz dziękuję :)
 7. Są rzeczy które nas przerastają :) Oficjalnie płyta jest w dystrybucji dopiero po 24.06. Po koncercie promocyjnym. Planowaliśmy sprzedaż płyty po koncertach, ale sporo osób pyta nas sprzedaż wysyłkową, więc po 24.06 płyta będzie dostępna na Allegro (prawdopodobnie). Myślimy też nad sprzedażą tylko w wersji elektronicznej (same pliki mp3), to też będzie realne Będziemy też wysyłać płytę, którą wydaliśmy we własnym zakresie, do różnych wytwórni muzycznych. Może kogoś to zainteresuje :)
 8. Szczerze, w procesie "tworzenia", trudno jest szukać sentencji "o co nam chodziło" To się po prostu dzieje :) Sama muza jest skrzyżowaniem naszych różnych pasji, upodobań, inspiracji. Fajnie jest gdy ludzie w zespole potrafią te różne inspiracje złączyć. Potem, kilka zasad które sprawdzają się wszędzie, nie tylko w muzyce. Czyli cierpliwość (nie śpieszyć się!), pokora (jak najmniej gwiazdorzenia), praca (ćwiczyć, ćwiczyć) i odrobina perfekcji (to już realizator w studio) A potem, można przeczytać taki o to komentarz i po namyśle stwierdzić "tak, w sumie o to chodziło" :) Dzięki raz jeszcze! Dla zainteesowanych, 24 czerwca, w Tychach, promocyjny koncert z okazji wydania płyty A 31 lipca, również w Tychach, sami organzujemy spory koncert pod nazwą "WIANO, czyli zupełnie nowe piosenki folkowe". Zagramy u boku prawdziwych gwiazd, będzie Olo Walicki Kaszebe II, oraz Chłopcy Kontra Basia :) Info na bieżąco na FB: www.facebook.com/TheWiano
 9. Dzięki wielkie, strasznie się cieszę że się podoba.... sporo pracy ta płyta nas kosztowała, ale, opłacało się! Jeszcze dwa numery z płyty ;-)
 10. Po roku pracy, pierwsza płyta ! Stylistycznie troszkę funky, troszkę soul Teksty zaczerpnięte z śląskich przekazów, więc... mogą się wydawać archaiczne ;-) Chętnie wysłucham uwag!
 11. A ja przeczytałem cały temat i od razu postanowiłem że muszę tu jednak częściej zaglądać (ostatnio niestety rzadko....) Więc.... Tomasz jest świetnym perkusistą (zazdroszczę, zazdroszczę). A że kiedyś miałem okazję go poznać, to mogę dodać że jest "normalny" w tym bardzo pozytywnym rozumieniu tego słowa. Solo... nie podobało mi się.... Ale, mi się żadne sola perkusyjne nie podobają :) Uwielbiam jazz, ale jak podczas kameralnego koncertu w klubie perkusista zaczyna się indywidualnie rozkręcać, to jest to najlepszy moment aby iść do baru... A jak 30 lat temu słuchałem Led Zeppelin, to przy Moby Dick przestawiałem igłę gramofonu na kolejną ścieżkę :) I jeszcze jedno. Z wiekiem niektórzy ludzie nabierają pokory. W końcu Sokrates "wiem że nic nie wiem" wypowiedział już w wieku "podeszłym". Im większe zdobywał doświadczenie, im więcej dowiadywał się o otaczającym go świecie, tym bardziej rozumiał jak niewiele wie. Więc, jeśli coś mi się nie podoba (jak solo perkusyjne, lub niektóre opisywane tu przykłady sztuki nowoczesnej) , to nie oznacza że to jest złe. To oznacza że być może ja tego nie rozumiem, co mi w sumie nie przeszkadza, bo przecież nie muszę rozumieć wszystkiego co mnie otacza? Lubię to forum :)
 12. Kolejny numer z naszego zestawienia pieśni śląskich :-) Tym razem troszkę przeszkadzajek, a bębny mocno w tle. Ale, za to jakie klawisze! Nagrania jeszcze przed ostatecznym miksem, więc wszelkie uwagi mile widziane https://www.youtube.com/watch?v=7Emop_JYW9I
×
×
 • Create New...