Jump to content

camel88

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  z Sahary
 1. camel88

  Werbel

  popatrzcie na posty aluta931 .. żenada , nie bierzcie tego na poważnie . Spójrzcie na jej wszystkie wpisy . .. A niejaki białykrzyś to inna sprawa - filozof , pajac przemądrzały , merytoryczne dno w dyskusji i wszędzie go pełno , a reszta z forum to dla niego słabeuszki . krzysiu - wyluzuj bo ci ....pałka pęknie :badgrin:
 2. Wiem że wydam na to sporo kasy ale jeżeli nie doizoluję poddasza lub nie wybuduje domku (coś ala altanka/domek ogrodowy) to nie będę mieć miejsca na perkusję :/ Weż Ty zapytaj kumatego budowlańca , a nie sugeruj się "mądrościami" niektórych z tego forum . Fachowiec oceni lokum , podpowie czy warto inwestować w nie kasę , sporządzi kosztorys i jesteś wtedy mądry w istocie sprawy . Kwestie czysto muzyczne możesz konsultować z muzykami , ale budowlane pozostaw budowlańcom . howgh
 3. Można. Nagrywasz dowolny dżwięk / grupę dżwieków/ np.na komputer , jeżeli nie są w formacie przewidzianym przez rolanda - konwertujesz do wav lub aiff , poprzez usb eksportujesz do spd-sx , tam ustawiasz parametry / np.odtwarzanie w petli/ i wyzwalasz uderzeniem w pada przypisanego do tego dżwieku. Polska instrukcja obsługi , dołaczona do samplera bardzo dokładnie wszystko opisuje .
 4. I po raz kolejny filozof "bialykrzys" przedstawił swe "mądrości" na forum . Nie ma to jak , bredzić i beczeć , że nikt nie chce słuchać .
 5. U mnie wyskakuje błąd strony . Nie otwiera się
 6. Powiedz to tym panom ;) Zauważ, że posługują się mikromierzem przy pomiarach. A jest to "tylko" obróbka ręczna. Paiste słynie z powtarzalności brzmienia Sry, ale trochę bredzisz ;) Dokładność przy obrabiarkach CNC, jak najbardziej. Ale w odpowiednich warunkach technologicznych. Nie będę komentował w zasadzie ;) Widać, że nie masz pojęcia o tym, co piszesz. Nawet zakładając, że było by to tak proste i możliwe do wykonania jak piszesz, to za przeróbkę takiego talerza zapłaciłbyś jak za zboże ;) No, chyba że masz wujka majstro-speca od takich maszyn ;) (bez urazy). Żeby nie było. Pracuję w narzędziowni na maszynach CNC. Również zajmuję się programowaniem maszyn CNC... i obsługuję programy CAD, CAM ;) Pozdro Doskonała odpowiedż na brednie filozofa - białego krzysia .
 7. No to szlifuj i tocz . I rób z B8 brzmienie HHX hehe ... Poprawiaj fabrykę ,bo widzę , żeś spec . powodzenia . Tyle tylko , że zmienia nie oznacza poprawia . Ps. Meinl , Sabian , czy Paiste powinni zdecydowanie prześcigać się w ofertach , by zatrudnić Cię w swych fabrykach .
 8. Dla mnie to jakaś paranoja ! Niszczyć w ten sposób talerz wysokiej klasy to czysta głupota . A toczenie lub szlifowanie tanich blach - również głupota , bo koszt owych czynnośi / nie zrobi tego byle tokarz / przewyższy wartość talerza , a może wyjść z tego kicha . Głupota .
 9. Trzymaj pałki uszami , będzie fajnie wyglądało ....
 10. camel88

  Sklep muzyczny

  Do "lil" Tak idiotycznego avatara ,to jeszcze nie widziałem na tym forum - buractwo i jakaś masakra !!! No i po co ten post , człeku ?!!! W temacie pyta ktoś o sklep muzyczny , a ty/ta reklamujesz odzież ! Twój wpis to ŚMIEĆ .
 11. Witam. Szukam jak w temacie , wysokie serie o ciemnym brzmieniu. Który byście polecili ?
 12. camel88

  tama?

  Najgorsza z Tam .
 13. Temat omówiony na wszelkie sposoby . W tym również , ale przede wszystkim w dziale SPRZĘT - NACIĄGI . Wystarczy trochę chęci , by poszukać ....
 14. Ja(zz)centy , dzięki za radę . Jakoś idzie , myślałem , ze bedzie gorzej . Pewne uderzenia idą bez problemu , inne ... też idą . Mam twina , ciasno i tak wszystko ustawione , że taka roszada zestawu będzie kłopotem . Więc lewą biję w centralę , a resztę da się jakoś pogodzić . W sumie to nie chce być oburęcznym , tylko chciałbym by każda kończyna nie podążala za innymi . Mistrzem bębniarzem nie zostanę , ale zafascynowało mnie właśnie to , jak można wyćwiczyc nogi i ręce , żeby każda szła własnym torem .pozdro
×
×
 • Create New...