Skocz do zawartości

MVA

Użytkownik
 • Zawartość

  304
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O MVA

Profil - Dane

 • Skąd:
  Mountain
 1. tu masz mój poradnik jak to zrobić od A do Z. Jak dla mnie pominąłeś punkt 7. Swoją drogą, moderacja mogłaby przypiąć ten temat gdzieś na górze bo tematy tego typu z prośbą o pomoc pojawiają się nagminnie.
 2. Roland TD11K czy Dig Drum ?

  @up A ten dalej swoje... smarek, jak najbardziej DD.
 3.  Prosze o PILNY kontakt

 4. Wierz lub nie, lecz nie mam z tego żadnych korzyści, oprócz satysfakcji, że pan Kazimierz darzy mnie zaufaniem. :) Lokalny wytwórca nie jest w żaden sposób niższy w hierarchii od sprawdzonej światowej marki, jeśli widzę kilkaset (i ciągle wincyj) pochlebnych opinii. Proste jak konstrukcja cepa.
 5. No i tu Kaper trochę strzeliłeś sobie w stopę, bo: Czyli klasyczne "nie znam, ale się wypowiem, nie znam - 2/10. Chyba, że miałeś styczność przez dłuższy czas z DD to zwracam honor. :) Tak się składa, że ja z tą marką mam do czynienia od czterech lat i mam już trzeci zestaw od pana Kazimierza, obserwuję na bieżąco zmiany i jego ewolucję, jestem testerem i wiem co się dzieje na zapleczu pana Kazia :P Opukiwałem również zestawy wymienione wyżej i to jest naprawdę przepaść jak chodzi o komfort gry, przecież to nie ulega nawet dyskusji. Wystarczy spojrzeć na materiał z jakiego wykonane są pady, o wyglądzie nawet nie wspominam bo to kolejna przepaść. Trzy strefowy ride, dwustrefowe tomy i blachy z wyciszaniem to naprawdę zajebista zaleta. Generalnie: dobry moduł + customowy DigDrum (ewentualnie ściąganie Jobeky z Anglii, ale z racji, że wspieram rodzimy rynek, tak więc głos pada na DD) i jesteś gość.
 6. Poczytaj temat o DigDrum na forum. Zje i wysra na śniadanie wszystkie trzy propozycje razem wzięte.
 7. Jakieś dwa tygodnie temu, po dłuuuugiej przerwie od bębnienia postanowiłem na dobre odkurzyć podwójną stopką i zabrać się za naukę. Zacząłem od tempa 90, obecnie siedzę na 105. Zauważyłem, że około po 10 minutach ćwiczeń zaczynają lekko boleć mnie biodra, a same nogi lekko sztywnieją i nie mają tej lekkości obecnej przy samym początku ćwiczeń. Wystarczy parę minut przerwy i lekkość powraca (lekki ból również). Koło się zamyka. Raczej odpada wysokość stołka, gdyż ta, którą mam obecnie jest dla mnie najwygodniejsza i najbardziej efektywna. Możliwe, że to po prostu przejściowe? Ciało i mięśnie potrzebują nawyknąć do zupełnie nowego rodzaju ruchu?:)
 8. https://www.olx.pl/oferta/perkusja-elektryczna-dig-drum-CID99-IDkJq4i.html#53a16a93fe Tu masz ofertę jak z nieba. Wszystko za dwa tysie. Masz tu naprawdę zadbany zestaw z nowymi rodzajami talerzy (cichsze od bębnów), Z MODUŁEM, podkładki tłumiące i inne śmieci. Tylko taboret sobie skołujesz. ;) Na Twoim miejscu brałbym to bez mrugnięcia okiem. Nie pożałujesz.
 9. DigDrum. Najcichsze blachy jakie słyszałem.
 10. Alesis Trigger IO + podkład z komputera

  Jeśli korzystasz ze sterowników ASIO, problem leży właśnie tutaj. ASIO przejmuje priorytet audio. Weź po prostu wrzuć utwór muzyczny na osobną ścieżkę w DAW, którego używasz i po sprawie.
 11. Wyciszenie padów

  Sprzedaj w końcu tego Alesisa DM6 i dozbieraj do DigDrum, skończą się twoje problemy, których tutaj bez liku. ;)
 12. Gratki. Za cudowny zestaw i kapitalne fotki.
 13. Mam już trzeci zestaw DigDrum i nie zamieniłbym go na cokolwiek innego. Pukałem Rolandy, Alesisy, Black Hawki itp. ale jednak CISZA i KOMFORT gry na DigDrum zjadał nawet Rolandy (które mają naprawdę chociażby głośne blachy o głuchym, pukającym dźwięku- w porównaniu do DigDrum obecnej generacji, która to zmieniła się na przestrzeni lat w ciężkim do pojęcia stopniu) na śniadanie bez przepity. Amen.
 14. e no jak, ja mam nowe blachy 2 strefowe z czokiem :)
×