Jump to content

Thanatos

Members
 • Content Count

  731
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Kraków
 1. Co tam blachy, naciągi i bpm. Liczy się, że będą babeczki \(^_^)/ Na pewno się zjawię :-)
 2. Thanatos

  Woodstock

  Byłem byłem, ale nie udało mi się dotrzeć na żaden z tych warsztatów. Jakoś tak za wcześnie się zaczynały :D PKP standard - w jedną stronę mieliśmy ponad 4 godziny opóźnienia. W drugą o dziwo w miarę punktualnie.
 3. Thanatos

  Woodstock

  Nie wiem ale organizuje je MONAR :-)
 4. Thanatos

  Woodstock

  W czwartek mają być warsztaty bębniarskie w ASP między 12:00 a 14:00. Może jakoś przed nimi? [ Dodano: 26-07-2012, 18:22 ] Hmm, w sumie to mają być w każdy dzień :D
 5. Thanatos

  Woodstock

  Btw. Jakiś mini zlocik perkusyjny pod ASP na przykład? ;-)
 6. Ja na Szynkowe piwo zawsze chętny, więc pewnie wpadnę. Ustalcie tylko godzinę :-) Wstyd przyznać, że u Wojtka na salce jeszcze nie byłem :<
 7. Thanatos

  Woodstock

  Czyli powinno się zabronić picia alkoholu, bo ktoś może pod jego wpływem spowodować wypadek? W takim razie można również zabronić istnienia przejść dla pieszych, bo również są niebezpieczne dla ludzi z nich korzystających ;-) Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko umieć z tego korzystać. każdy ma niezaprzeczalne prawo do zmarnowania sobie życia. Ludzi, którzy nie chcą się zmienić i tak nie zmienisz ale ludzie, którzy chcą się zmienić mają do dyspozycji odwyki, pomocnych przyjaciół, rodzinę itd.
 8. Thanatos

  Woodstock

  yersinia, No właśnie. Zwracałaś uwagę na tych, których miałaś wokół siebie a to trzeba się przejść po pociągu (a w zasadzie to lewitować :D) Ludzie są przemili, owszem :-) A co jest złego w ludziach pijących (bo alkoholicy byli w cudzysłowie oczywiście) i używających różnych specyfików? Wszystko jest dla ludzi, a że niektórzy nie umieją z tego korzystać to już inna sprawa. Ja nie jestem za ograniczaniem wolności ludzi. Wolny wybór powinien być.
 9. Thanatos

  Woodstock

  Swoją drogą wystarczy się przejechać pociągiem na Woodstock żeby stwierdzić, że o tych ćpunach i alkoholikach to wcale nie aż tak bardzo przesadzone :-) Zresztą czy jest w tym coś złego? Bardziej mnie denerwują złodzieje.
 10. Temat będzie szybki 2 w 1 :biggrin: Po pierwsze możecie zapoznać się z twórczością mojej kapeli Frago. Po drugie, możecie na nas zagłosować i przyczynić się do wybrania nas jako jedną z pięciu kabel, która zagra 9 maja w krakowskim Lizard Kingu w ramach juwenaliów UEK-u. to wszystko pod linkiem: http://juwenaliauek.pl/pkr/glosowanie/ Znajduje się tam filmik przedstawiający zespół i zawierający dwa kawałki. No i można zagłosować! :o Pozdrawiam
 11. Nigdy nie miałem problemów z moim Rolandem CY-15R. Posiada on oczywiście 3 strefy - bell, bow, edge chociaż ich ustawienie w moim td-12 wcale nie jest takie intuicyjne jakby być mogło. Może u Ciebie jest tak samo? Problem może leżeć też w kablu.
 12. Raczej nie - może w minimalnym stopniu. Positional sensing zmienia samo brzmienie tak jak to się dzieje w prawdziwym werblu gdy uderzymy bliżej obręczy. Nie ma wpływu na głośność.
 13. Jak mocno masz napięty naciąg siateczkowy? Jego podciągnięcie może zmniejszyć problem. Oprócz tego w module możesz ustawić inną krzywą dynamiki (o ile mnie pamięć nie myli pod przyciskiem trigger. Domyślnie jest chyba na ustawieniu emphasis albo linear). W każdym razie w instrukcji znajdziesz bez problemu. Poza tym zwróć uwagę, że trigger jest umiejscowiony właśnie na środku naciągu, więc nigdy nie będzie idealnie.
 14. Dodam jeszcze www.basscity.eu jeśli chodzi o basistów. Również obecnie szukam. Jak na razie zgłosiło się dwóch, czy trzech. Trzeba będzie zrobić przesłuchanie ale podejrzewam, że to mało.
 15. Przecież to nie jest szybko. Nie przekracza 200 bpm. Tak samo zagrasz na mapexie za 300zł. Nie przeceniaj roli sprzętu. Bardziej liczą się umiejętności :-)
×
×
 • Create New...