Jump to content

kuntakinta

Members
 • Content Count

  558
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Brańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, masz może do tego kwitki? Są gdzieś w necie?
 2. Hej, fajny drive :D Raz jesteś lekko z przodu, a w refrenie grasz nie co z tyłu :) Fajnie skonstruowane przejście. Super. Przywaliłbym się do trzymania pałek - za sztywno, nie dajesz im się dobrze odbić.
 3. No i Twój post potwierdza to, że jednak gówno wiesz o stołkach :) Pearl 2500 jest zaprojektowany tak jak trzeba, każdy fizjoterapeuta to potwierdzi m.in. ja :) Czasami zapomina się o prawidłowej postawie siedzącej ciała i tyle.
 4. Eh, o jakim stołku piszesz za 800 zł. który sprawi by siedziało się wygodnie, by dbał o krzywizny kręgosłupa, jak również stabilnością przypominał rosyjską lokomotywę :D Br 2500 nie ma konkurentów - a to stołek za trochę więcej kopiejek;takich stołków już nie produkują. Z resztą wymieniony stołek też ma wady ... niektóre elementy zrobione są z dursraluminium i nie da sie tego pomalować, a jak da, to niestety trzeba wyłożyc prawie wartość stołka. Podobno Roc and Soc są idealne, ale ja tego nie testowałem, a cenowo są 'konkurencyjne' ok 1600 zł. za stołeczek. Daj mi stołek za 800 zł. który jest wart uwagi, to bierę sam, bo potrzebuję :)
 5. Hej, stołek akmuza jest konkurencyjny, ale co do śrub dadoch ma rację :) Siedzisko, na pierwszą styczność z tyłkiem całkiem wygodne, ale niestety po 20 minutach czujesz surową dechę :D No i , przynajmniej ja, nie potrafię ustawić siedziska by się nie ruszało. Co do śrub to te plastyki szybko się urywają. Dawniej akmuz wypuścił stołek bez śrub dociskowych, nóżki rozkładały się w bardzo prosty sposób na zasadzie łóżka polowego. To była mega konstrukcja. Mimo to, porównując go z basixami itp. ten stołek wygrywa. Śruby zawsze można sobie dorobić porządniejsze. Dodam, że ważę ok 105 kg. i jestem posiadaczem pearl 2500 którego już 3 razy zniszczyłem :) - mocowanie trzymające nagwintowany pręt. A ten akmuz jest w salce i ma się dobrze.
 6. Popieram, śmierdzi d'n'b i metalem :D ale nie chciałem tego pierwszy pisać.
 7. Panowie a jaki to materiał, którym się obija te panele?Gdzie najlepiej kupić?
 8. Taśma Panie, ja innych sposobów nie znam :)
 9. No ja katuje jeszcze legiony pratta fajnie zagranie motywuje
 10. Cze, sam jestem w kropce z tymi naciagami do 16, obecnie uzywam ciemnego pinstripa,ale mimo to brak mi puchatego brzmienia...da sie w ogole cos takiego wyciwgnac z tak malej centrali?myslalem by przykleic filca jakiego na latke by zmniejszyc atak i klik.Moze ma ktos filozofie na ten temat?
 11. Polecam EV 15p lub EV ZX1 90 (jeśli masz kasę i nie chcesz by kolumny zajmowały dużo miejsca)
×
×
 • Create New...