Jump to content

rafzaj

Members
 • Content Count

  326
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Kraków
 1. No moje oko to koniec lat 90 początek XXI wieku. Nie dam głowy uciąć ale tak mi coś świta.
 2. http://www.drumarchive.com/Premier/
 3. rafzaj

  Bębenki

  Jak do scholi to tylko "blaszany bębenek". pozdrawiam
 4. Według katalogu jest to Supreme Concert Snare Drum. 14x6,5. Niby tylko 6 ług ale brzmi na prawdę spoko. Stroilem go wysoko i nisko i daje mocno radę. A powiedzmy sobie szczerze, ze dobry osprzęt jak nowe membrany i sprężyny dadzą mu kopa. Obecnie trochę zgrany ambasador coated i Snare + tanie sprężyny groover. I szczerze nie za bardzo chciałbym się go pozbywać ale życie znowu weryfikuje inaczej.
 5. Witajcie, Posiadam takie oto sprzęty. Mianowicie: Shell set Premier Club. Rok ok 79. 13x9tt, 16x15ft, 22x14bd. Korpusy 3 warstwy sklejki + bukowe ringi wzmacniające. Bardzo Cienkie korpusy. Stan krawędzi i ogólnie bębnów bardzo fajny. Z korpusów zdjąłem okleiny i nawoskowałem korpusy. Miejscami klej z okleiny wszedł za głęboko w warstwę drewna i w tych miejscach wosk przyjął się gorzej. tom 13 posiada lugi premiera z lat 60, natomiast floor i bass drum maja oryginalne z modelu "Club". Floor tom posiada nóżki Premiera z lat 60, bezmotylkowe, na mechanizmie kontrującym. Generalnie brakuje obręczy do bd 22 x2, obręczy do 13 i 16, śrub naciągowych do centrali, nóżek typu L średnicy 10mm(gniazda oryginalne premiera) Posiadam Clavhooki Basixa z gumowa podkładką w ilości odpowiadającej czyli 16(8 na stronę). Kolejny to werbel WFL z 19 lipca 1957roku. Bardzo dobry stan korpusów jak na 59lat.... :D Werbel wykonany z 3 warstw. Mahoń-topola-mahoń + ringi wzmacniające klonowe. Brak maszynki P-83, jest tylko zastępczy napinacz WFL, bez opcji on/off. 6 lug. 6 śrub naciągowych na stronę. Moje pytanie brzmi, ile są warte według was i czy jest ktoś zainteresowany może? Pytania, odpowiedzi w temacie lub prive.
 6. rafzaj

  Remo drumheads

  black suede polecam bardzo :) mocno klepię :) i bardzo wytrzymałe w dodatku :D
 7. http://drumarchive.com/Premier/ Poszukaj :)
 8. Mam to szczęści, że żyję z grania. Wielkie szczęście, że nie muszę grać wesel. Pomimo mojego wieku(a młody jestem) stwierdzam, że da się w naszym kraju zarabiać pieniądze bębniąc.
 9. 22x16 to bardzo zacny rozmiar. Nie sugeruj sie za bardzo tym, że nie jest to 22x22 :D Zagada zawodowo. Z mojej strony co do wyboru to poszedłbym w Pearla. Mi osobiście konfiguracja najbardziej leżąca bo i tak używam 12,16,22 i werbel :) A gdzieś tam grałem na SRX i podobało mi się bardzo. :)
 10. to jest chińczyk tak samo jak black hawk, nic specjalnego. Ot tektura custom.
 11. Z tym, że nie o to mi chodzi, że mnie nie stać. bo gdybym chcial to bym skołował. Chodzi o to, że nie chciałoby mi sie specjalnie na nie kombinowac kaskę. :)
 12. O własnie. Wojtku. Dzięki. :) Dokładnie to. :)
 13. To jeszcze inaczej. DW spoko, ale zdecydowanie za drogie. :)
×
×
 • Create New...