Skocz do zawartości

rafzaj

Użytkownik
 • Zawartość

  326
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Profil - Dane

 • Skąd:
  Kraków
 1. rafzaj

  Premier Club i Ludwig WFL

  Chłopie, nieaktualne od roku chyba :-D
 2. rafzaj

  Zildjian K China Boy 19" - prosba o ustalenie wieku (fo

  No moje oko to koniec lat 90 początek XXI wieku. Nie dam głowy uciąć ale tak mi coś świta.
 3. rafzaj

  Premier Projector

  http://www.drumarchive.com/Premier/
 4. rafzaj

  Bębenki

  Jak do scholi to tylko "blaszany bębenek". pozdrawiam
 5. rafzaj

  Premier Club i Ludwig WFL

  Według katalogu jest to Supreme Concert Snare Drum. 14x6,5. Niby tylko 6 ług ale brzmi na prawdę spoko. Stroilem go wysoko i nisko i daje mocno radę. A powiedzmy sobie szczerze, ze dobry osprzęt jak nowe membrany i sprężyny dadzą mu kopa. Obecnie trochę zgrany ambasador coated i Snare + tanie sprężyny groover. I szczerze nie za bardzo chciałbym się go pozbywać ale życie znowu weryfikuje inaczej.
 6. rafzaj

  Premier Club i Ludwig WFL

  Witajcie, Posiadam takie oto sprzęty. Mianowicie: Shell set Premier Club. Rok ok 79. 13x9tt, 16x15ft, 22x14bd. Korpusy 3 warstwy sklejki + bukowe ringi wzmacniające. Bardzo Cienkie korpusy. Stan krawędzi i ogólnie bębnów bardzo fajny. Z korpusów zdjąłem okleiny i nawoskowałem korpusy. Miejscami klej z okleiny wszedł za głęboko w warstwę drewna i w tych miejscach wosk przyjął się gorzej. tom 13 posiada lugi premiera z lat 60, natomiast floor i bass drum maja oryginalne z modelu "Club". Floor tom posiada nóżki Premiera z lat 60, bezmotylkowe, na mechanizmie kontrującym. Generalnie brakuje obręczy do bd 22 x2, obręczy do 13 i 16, śrub naciągowych do centrali, nóżek typu L średnicy 10mm(gniazda oryginalne premiera) Posiadam Clavhooki Basixa z gumowa podkładką w ilości odpowiadającej czyli 16(8 na stronę). Kolejny to werbel WFL z 19 lipca 1957roku. Bardzo dobry stan korpusów jak na 59lat.... :D Werbel wykonany z 3 warstw. Mahoń-topola-mahoń + ringi wzmacniające klonowe. Brak maszynki P-83, jest tylko zastępczy napinacz WFL, bez opcji on/off. 6 lug. 6 śrub naciągowych na stronę. Moje pytanie brzmi, ile są warte według was i czy jest ktoś zainteresowany może? Pytania, odpowiedzi w temacie lub prive.
 7. rafzaj

  Remo drumheads

  black suede polecam bardzo :) mocno klepię :) i bardzo wytrzymałe w dodatku :D
 8. rafzaj

  Oldskulowy Premier - prośba o identyfikację sprzętu

  http://drumarchive.com/Premier/ Poszukaj :)
 9. rafzaj

  Kariera muzyka

  Mam to szczęści, że żyję z grania. Wielkie szczęście, że nie muszę grać wesel. Pomimo mojego wieku(a młody jestem) stwierdzam, że da się w naszym kraju zarabiać pieniądze bębniąc.
 10. rafzaj

  Pearl Session SRX, Gretsch Catalina Maple, Sonor 3007

  22x16 to bardzo zacny rozmiar. Nie sugeruj sie za bardzo tym, że nie jest to 22x22 :D Zagada zawodowo. Z mojej strony co do wyboru to poszedłbym w Pearla. Mi osobiście konfiguracja najbardziej leżąca bo i tak używam 12,16,22 i werbel :) A gdzieś tam grałem na SRX i podobało mi się bardzo. :)
 11. rafzaj

  Co to za werbel ?

  to jest chińczyk tak samo jak black hawk, nic specjalnego. Ot tektura custom.
 12. rafzaj

  DW Performance dlaczego?

  Z tym, że nie o to mi chodzi, że mnie nie stać. bo gdybym chcial to bym skołował. Chodzi o to, że nie chciałoby mi sie specjalnie na nie kombinowac kaskę. :)
 13. rafzaj

  DW Performance dlaczego?

  O własnie. Wojtku. Dzięki. :) Dokładnie to. :)
 14. rafzaj

  DW Performance dlaczego?

  To jeszcze inaczej. DW spoko, ale zdecydowanie za drogie. :)
×