Skocz do zawartości
tutkaprof

Trochę wypocin mojego kolektywu

Rekomendowane odpowiedzi

Zaszyty istnieje już od jakiegoś czasu, ja pojawiłem się w nim 8 miesięcy temu, pomagając na nowo zaaranżować repertuar. Pod ocenę szanownego grona poddaję trzy utwory z koncertu nagranego w styczniu we wrocławskim klubie Madness. Proszę o miażdżące uwagi. UWAGA: To, że miejscami się rozsypujemy, że wokal fałszuje, a ja biję nieprecyzyjnie i nie trzymam tempa, już wiemy.

 

http://esnips.com/web/Zaszyty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to co ja mogłem napisac sam napisałes ;) słuchalem "ona jest " tylko i mi sie tak jakies nie rownosci nie wrzucaja w oczy. z wokalem jest fatalnie. Gitara przypomina brytyjski rock. Wokalu szukajcie nowego i bedzie fajnie. "czadu" powiedział( bo on nie spiewa...) totalnie bez przekonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wokal do wymiany - Twoja gra i gitary mogą być, ale bez rewelacji :)

 

Generalnie nie trawię takiej muzyki, ale staram się być obiektywny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam obu. Najśmieszniejsze jest to, że koleżka na wokalu naprawdę umie śpiewać i ma głos po zbóju, ale wciąż ma problemy z jednoczesną grą na basie i śpiewaniem.

Jesteśmy w trakcie szukania dodatkowych muzyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...