Skocz do zawartości
kaczy

Live z przed miesiąca

Rekomendowane odpowiedzi

nie moje klimaty, ale też w sumie - nie porywa tym "czymś", jakąś melodią, albo ciekawostką.

 

 

grając spokojne partie akcentuj dynamicznie hihat bo brzmi jakbys drewno rąbał... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czesto to słucham - świetnie gracie (jak dla mnie) ogólnie rzecz biorąc nie skupiajac sie tylko na perkusji.... suuper kurde :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grając spokojne partie akcentuj dynamicznie hihat bo brzmi jakbys drewno rąbał...
staram się ale na razie wychodzi jak wychodzi :/ ogólnie ostatnio skupiam się też na grovvie żeby to lepiej siedziało w tych wolniejszych momentach

 

http://www.youtube.com/wa...feature=related

 

Czesto to słucham - świetnie gracie (jak dla mnie) ogólnie rzecz biorąc nie skupiajac sie tylko na perkusji.... suuper kurde

Dzięki za miłe słowa :) Płyta już "niedługo", miała już być dlatego żadnego terminu nie podaję acz kolwiek jeszcze "tylko" wokale, elektronika, i miks + master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
staram się ale na razie wychodzi jak wychodzi :/ ogólnie ostatnio skupiam się też na grovvie żeby to lepiej siedziało w tych wolniejszych momentach

Nie bedziesz gral z groovem jesli nie bedziesz wyrazniej zaznaczal akcentow, czy na hihacie, czy na werblu, czy na stopie..Moze stopa w tym gatunku ktory grasz niekoniecznie, ale reszta - na pewno.

 

I ze "skupianiem sie" podczas gry na bebnach jest jak z nauka jazdy na rowerze: Nie patrz pod kola, patrz przed siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku... nie kumam dlaczego wszyscy Ci wokaliście co grają ten metalcore muszą biegać, udawać mima uderzając łapami w powietrze. No nie kumam, dlaczego wszyscy robią to samo, zamiast każdy zachowywać się naturalnie. Ot taka mysl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kumam dlaczego wszyscy black metalowcy mają pomalowane twarze i wszędzie są płomienie oraz dlaczego co drugi jazz man lata w kaszkiecie. Tak jest i tyle :)

Nikomu to nie wadzi no ale zawsze się znajdzie ktoś kto przyczepi się to zachowania scenicznego, chyba lepsze to niż stanie w miejscu jak kołek nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie jest to lepsze, bo watpie zeby to plynelo z serducha. Zwykla moda, chęć naśladownictwa. Beee i fujj. Ale muza git!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej no 6 lat już miał zwykły mosiądz. Nie uważam bym mocno walił w hi-hat może to tak wygląda ale uwierz że zawsze dostaję "uwagi" od akustyków że głaszczę gary tzn od pewno czasu już się nie czepiają bo poprawiłem co nieco ale w blachy nigdy nie waliłem mocno bo mi ich szkoda.

Choć może mi się wydaje że to lekko? Sam już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ojej no 6 lat już miał zwykły mosiądz. Nie uważam bym mocno walił w hi-hat może to tak wygląda ale uwierz że zawsze dostaję "uwagi" od akustyków że głaszczę gary tzn od pewno czasu już się nie czepiają bo poprawiłem co nieco ale w blachy nigdy nie waliłem mocno bo mi ich szkoda.

Choć może mi się wydaje że to lekko? Sam już nie wiem.

Takie uwagi dostaniesz od amatora któremu się nie chce kręcić gałkami. Na taki argument zawsze odpowiadam delikwentowi żeby nauczył się słuchać perkusisty a nie perkusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...