Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Zapytuje sie Was gdzie można kupić mapexa m ale nie brzozowego (tylko klon i nic innego)

 

jakiś czas temu mapex wprowadził wersję brzozową i nigdzie nie mogę znaleźć tych bębenków

 

tak się składa że w mojej SM mają taki zestaw kupiony nawet w music info ale w cenniku maja juz same brzozy

 

thx za wszystkie odpowiedzi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapex M Maple to seria zakonczona juz pare ladnych lat temu. Teraz najblizsza jej bedzie seria ProM. M Maple to 9 warstw klonu. Pro M ma 7 warstw.

 

Co to znaczuy w Twojej SM? BTW przejdz sie albo zadzwon do Music Info i dowiedz sie, moze cokolwiek maja jeszcze na stanie. Siedziba jest na Madalińskiego 9A. Alejami jedziesz za wisle na Mari Sklodowskiej i to jest chyba pierwszy zakret w prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi!!!

 

Dziękuję wam, że pomogliście mi, człowiekowi, który jednak kupił Mapexa Pro M (w całości klonowy) i Werbelek Blach Panthera 13X5,5 (niedługo wrzucę fotki [w odpowiednim dziale oczywiście :biggrin: ])

 

Jeszcze raz wielkie dzięki!!!

 

 

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! mozecie napisać bardziej szczególowo ile warst sklejki basswood i ile klonu jest w tej m'ce? i czy model ten jest nadal sprzedawany bo na stronie mapexa dajmynato już tylko m bicze są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...