Skocz do zawartości
yasiex00

zgrabny mikser

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Nie wiem czy dobrze trafilem w dział ale ten wydal mi sie najbradziej odpowiedni.

Potrzebuje porady co do miksera. Potrzebuje dobrego i solidnego na 5-7wejsc do naglosnienia perkusji... mikrofony juz mam tylko ze zawsze brakuje dla mnie miejsca na mikserze zespolowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy w jakim przedziale cenowym chciałbyś się zmieścić:) taki tańszy to np. VK-MX8 8kanałów ma.. Ale niech wypowie się ktoś kto się bardziej zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa jest używanego sprzętu - tylko określ - czy ma to być najprostszy mikser do odsłuchu, bez fajerwerków w brzmieniu (czyli słabymi preampami), czy może trochę lepszy np. z wyjściami na kanałach do nagrywania na ścieżki, czy może jakiś z trochę wyższej półki z dużym zapasem mocy na preampach i oczywiście nagrywaniem na ścieżki (direct out).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budzet do 700zl ale zadowolilbym sie za 500 z piecioma wejsciami. potrzebny aby naglosnic perkusje. obecnie mamy kolumny aktywne mackie 450W(?) i mikser mackie 12kanalowy i zawsze mam dla siebie trzy wejscia tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yasiex00, na Twoim miejscu ( o ile budżet pozwala) wziąłbym ten Mackie od CooBek, , to bardzo, bardzo dobre miksery. Sam mam 1604-VLZ Pro i wiem co mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nie moj budzet i nie moje zapotrzebowanie. chyba ze wchodzi w gre ldm smx12 na zamiane z doplata po Tojej stronie;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...