Jump to content

Rhytm Attacker

Members
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  polska
 1. Rhytm Attacker

  Perkusja dla dziecka

  https://www.thomann.de/pl/millenium_youngster_drum_set_green.htm?ref=intl&shp=eyJjb3VudHJ5IjoicGwiLCJjdXJyZW5jeSI6IjIiLCJsYW5ndWFnZSI6InBsIn0%3D&glp=1
 2. Rhytm Attacker

  Ciekawe miejsca w Polsce

  Kopalnia soli w Wieliczce. Niezależnie od pogody tak samo fascynująca. Polecam!!
 3. Rhytm Attacker

  Przesuwająca się centrala

  https://www.prodrum.pl/dixon-stoper-do-centrali-id-6814
 4. Rhytm Attacker

  sprężyna puresound

  Polecam zainwestować w sprężyny. Osobiście Puresound blastery dawno temu zdecydowanie poprawiły dźwięk puszkowego standardowego werbla z Exporta. Cienkie rezo + puresound blastery robią dobrą robotę na niskiej klasy werblach.
 5. Rhytm Attacker

  Sprzet "prawie historyczny"

  https://www.google.de/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fwww.adams-music.com%2Fincludes%2Fftp-data%2Fproductpicture%2F5S%2FDS%2FDP%2F5SDSDPSOGTEP_1_1024.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.adams-music.com%2Fshop%2Fproduct%2F%3Fm%3DDRHWDP%26b%3DSONOR%26f%3DDPHWKETTING-C%26s%3D0%26t%3Dpf%26lid%3D1033&docid=2mZNSQ6BmEgA5M&tbnid=wi_TAyYvLM0azM%3A&vet=10ahUKEwj-9eKc7d3dAhVExIsKHYLEDQgQMwg0KAMwAw..i&w=1024&h=768&bih=969&biw=1920&q=sonor giant step single&ved=0ahUKEwj-9eKc7d3dAhVExIsKHYLEDQgQMwg0KAMwAw&iact=mrc&uact=8#h=768&imgdii=TimI26GhAKFm8M:&vet=10ahUKEwj-9eKc7d3dAhVExIsKHYLEDQgQMwg0KAMwAw..i&w=1024 Sonor giant step
 6. Rhytm Attacker

  dobry, tani statyw hi-hat

  Witam, Do sprzedania statyw solidny Hi Hat Premier na obrotowych nogach https://www.olx.pl/oferta/statyw-premier-hi-hat-CID751-IDjBOEB.html
 7. Rhytm Attacker

  Werbel Pearl Masters & Pearl Masters

  Mam do sprzedania werbel Pearl Session Custom All Maple Shell http://allegro.pl/show_item.php?item=6668173995 Pozdrawiam
 8. Rhytm Attacker

  Mikrofony audiotechnica

  Polecam. Potwierdzam słowa przedmówcy. Proponuję dorzucić troszkę i zakupić Audio-Technica MB/DK7. W zupełności na chałturki wystarczy jeden overhead na blaszki (od góry pomiędzy crash a ride) a drugi na hi hat. Komfort i jakość gry zdecydowanie wzrasta. Używałem tych mikrofonów 3 lata na chałturkach i jestem w pełni zadowolony.
 9. Rhytm Attacker

  Pożyczanie werbla

  Przede wszystkim to zależy co gramy. Luźna formuła Jam session? A niech stoi zestaw z werblem i 2 blaszakami, nie widzę problemu.Koncert rockowy na 5 kapel? Pałki, werbel, stopa, blachy pod pachę. Niech sobie radzi.
 10. Nie miałem, nie mam i raczej mieć nie będę. Nie dlatego, że nie nie i c...j. Po prostu mam takie ciekawe życie i tylu znajomych w realnym świecie, że nie mam czasu na tracenie wzroku przed monitorem, żeby powiedzieć komuś, że jest fajnym gościem albo, że jest jakiś koncert czy wydarzenie. Jeszcze nie straciłem żadnej imprezy przez brak konta. Ogólnie nie przeszkadzają mi portale tego typu. Po prostu mnie tam nie ma.
 11. Rhytm Attacker

  Jakie mikrofony do perkusji?

  Audio Technica MB DK7. Miałem, nie zawodziły, małe joby, chałturki, duże koncerty.
 12. Pachnie Kobongiem na kilometr. Ale to dobrze, nawet bardzo. Podoba mi się. Troszkę za mocno skompresowane brzmienie bębnów ale to już indywidualny temat.
 13. Rhytm Attacker

  zgrabny mikser

  mikser SOUNDCRAFT EFX 8 Mam, używam, polecam.
 14. Rhytm Attacker

  Ważne

  OK. Rozumiem ale chodziło mi o ogólną tendencję traktowania naciągów rezo jako "nieważnych byle były". Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci :) Warto bawić się, jeśli są możliwości, nawet i na takim PDP ze wszystkimi pomysłami. A co do SKII średnio się zgodzę ze stwierdzeniem, żeby nie stroić ich nisko. Ja osobiście swego czasu stroiłem je "na granicy plastyczności" na Exporcie 22x16 i to było to (w połączeniu z Regulatorem) a i żadnej awarii nie było przez kilka dobrych lat.
 15. Rhytm Attacker

  Ważne

  I dlatego warto właśnie zainwestować w zawodowe rezonanse i mieć je baardzo długo. Uwierz, że różnica jest zauważalna.
×