Skocz do zawartości
dj-Jojek

Roland TD6 Wymiana modułu na bardziej dynamiczny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gram na gumiakach z Rolandem td6 czas zmienić na coś co bardziej dynamicznie brzmi i duużo ciekawiej grałem na td10 i jest ok

na moduł przeznaczone mam 3000zł ktoś coś poleca tak żeby to grało na wysokim poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZA te pieniadze tylko td-12 używany. Nie szukaj innego jesli gustujesz w rolandach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych obecnie na rynku modułów. A do td-6 mam ciekawe brzmienia jakbys był zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mi po tym jak wgram do td6 brzmienia jak chodzi mi o sterowanie i dynamikę ? Poradz prosze bo mam ciężki dylemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3kPLN to tylko TD-12 - ja już spory czas temu zrobiłem to samo i byłem mega zadowolony, a później odłożyłem jeszcze troszkę i zamieniłem za dopłatą na TD-20 :razz:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czym sie różni ten od zwykłego 12

 

 

http://tablica.pl/oferta/modul-moduly-roland-td-12-ID1HsmW.html


 

Niczym. Ma wgrany najnowszy soft - ale to raczej każdy moduł ma już wgrane. Chyba, że jest starszy i ktoś nigdy softu nie zaktualizował. (Soft można zaktualizować samemu - odpowiedni kabelek i komputer).

 

Swego czasu rozmawiałem z gościem. To typowy handlarz. Będzie ci zachwalał, że moduł jest taki jak TD-20 po nowym sofcie. Moim zdaniem nie opłaca się dać te 500 zeta więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to nie ma czegoś takiego jak TDW-12 - pisze gość bzdury.

Po drugie, aktualizacja jest dość prosta, trzeba tylko mieć w miarę dobry kabelek, na który wydasz 100 PLN z hakiem, więc będziesz i tak do przodu, a poza tym będziesz miał już przy okazji interfejs MIDI->USB, który sobie wykorzystasz.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też z tym gościem rozmawiałem i totalny cwaniak

dzięki panowie uchylę głowę przy td12 i ją wezmę

wyrwałem go za 2600zł wiec jestem zadowolony i myślę ze wzbudzi we mnie potencjał

 

[ Dodano: 02-03-2013, 23:01 ]

jaki kupić kabelek i poinstruuje mnie ktoś skąd ściągnąć wszystko i w jaki sposób wgrać ? Będę bardzo wdzięczny trochę zielony z tym jestem ale szybko kumam,

 

W jaki sposób sprawdzić czy w module mam nowy uprgade czy stary ?

 

Co do interfejsu to nie może być np:taki http://allegro.pl/kabel-konwerter-usb-na-midi-in-out-interfejs-i3023552214.html

 

Pozdrawiam

ewentualnie na pw żeby nie zaśmiecać forum chyba ze ktoś w przyszłości będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem, że kabel to 100 PLN z hakiem, więc trochę powagi :-)

nie oszczędzaj na nim, bo tylko będziesz się wkurzał. kup coś markowego: E-mu itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjechał mi ten moduł

Roland TD-12

Flash 1.11 R0053 06.06.11

SRAM 1.01

 

IROM 1.00 R0008 01.07.05

IROM 1.00

 

czy potrzeba mu wgrać nowszego softa czy ten jest najświeższy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem też prywatną z tego względu jak byś nie widział tematu ,a widzę że jesteś obeznany w rolandzie więc tak zrobiłem dla szybszego uzyskania informacji

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...