Skocz do zawartości
snickers111

T.BONE DC 1000

Rekomendowane odpowiedzi

Totalna podstawa, na thomannie kosztuja chyba 70 euro jak dobrze pamietam, jezeli chcesz dla "zabawy" cos ponagrywac, uczyc sie to mysle, ze nie jest to zly pomysl. Miejscowy GOKIS u mnie na wsi takie ma i w sumie tomy i centrala są takie przytumione (ale czego mozna oczekiwac od sprzetu za 300 z haczykiem). Generalnie polecam t.bone, wszystkie produkty tej firmy jakie mialem okazje uzywac/slyszec byly naprawde dobrze wykonane/dobrze grajace w stosunku do ceny. Zawsze uwazalem ta firme za dobra alternatywe. Jezeli sie bedziesz decydowal na ta mikrofony to musisz sie liczyc, ze nie wiele z nich wyciagniesz. Na stronie thomanna masz probki dzwieku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Miał ktoś więcej może z nimi styczność? Nadadzą się na samiutki początek? Czy przy współpracy z dobrym interfejsem da radę coś z nich wykręcić? 300 zł to naprawdę nie wiele jak za 5 majków bo bębnów. W przyszłości i tak planowałbym zakup czegoś lepszego. Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam dylemat walczył u mnie ale zdecydowałem się na składanie używek. Na początek kupiłem Behringera C1 (używkę) i podróbę SM57 Alpha 7. Chwilowo to wystarcza nie wiem czy jest sens przy amatorskim graniu nagłaśniać cały sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...