Skocz do zawartości
Friq

remo emperor x vs evans genera hd dry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest ktoś kto grał na naciągach jak w temacie i mógłby opisać różnice? Używam werbla mosiężnego 14x6,5 i bardzo długo zakladałem Evans hd dry lecz chciałbym spróbować czegoś innego :)

Chodzi mi głównie o to czy przy Remo nie będzie słyszalna "puszka" bardziej niż przy Evansie który posiada tłumik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD dry jest mega suchym naciągiem (2 warstwy + tłumik + dziurki)

Emperor X - dwie warstwy + łatka.

Zatem emperor może być używany jako naciąg wysoko strojony z charakterystycznym "brzęczeniem/przydźwiękiem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evans HD Dry to jak na moj gust morderstwo dla werbla. Maksymalnie suche brzmienie, tak naprawde slychac strzal i sprezyny, zero melodii.

 

Emperor X jest juz nieco lepszy, pojawia sie troche "brzmienia", ale nadal to bardzo gruby naciag jak na werbel.

 

Jako ze nie jestem z tych co w tego typu tematach pisza "lepiej kup cos innego", to powiem ze z tych dwoch lepszy bedzie Emperor. Bo poza suchym strzalem uslyszysz faktyczne brzmienie werbla...

 

...Ale zastanow sie nad Ambassadorem/Ambassadorem X ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jakiś czas temu miałem ambassadora ale założyłem hd dry i mi się spodobal. Teraz powoli kończy mi się chyba trzeci z kolei Evans i pomyślałem żeby coś zmienić więc może rzeczywiście spróbuje Emperora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...