Jump to content

francuz

Members
 • Content Count

  2550
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Poznań i okolice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W garażu nie miała gdzie się zbierać wilgoć. Do tego częste wietrzenie i po sprawie. Nigdy nie miałem problemów, a garaż funkcjonował kilka lat.
 2. Spokojnie aluta931 bębnom się nic nie stanie. Wbrew pozorom niska temperatura nie jest dla sprzętu szkodliwa. Szkodliwa jest nagła duża zmiana temperatury. Przez kilka lat miałem salkę w garażu (murowany "kompleks" garaży piętrowych w "amerykańskim" stylu), ogrzewaną grzejnikiem elektrycznym a potem gazowym. :)
 3. Nigdy sam tego nie robiłem, zatem nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Zadzwoń do Roland Polska, poproś z serwisem. Tam są kompetentni ludzie w tym temacie i uzyskasz informacje. Pozdrawiam
 4. Gavron, nie przesadzaj, przecież najważniejsze, że dostaje możliwość pokazania się :D
 5. Stary - po co ta dyskusja "co by było gdyby?". Zapytaj go wprost ile chce i będziesz wiedział czy cię stać.
 6. Skoro to jest twój kolega, to zwyczajnie z nim pogadaj- powiedz mu o jakie granie ci chodzi, ile jest koncertów itd i on sie określi za jaką kwotę będzie w stanie to zrobić. To raz. A dwa: Chcesz zapłacić perkusiście 1500 zł za koncert. Do tego potrzebujesz jeszcze jakiś muzyków - basista, klawisz? Nie za darmo. Koszty transportu, noclegu dla wszystkich. Koszt jednego koncertu ok 5000 zł, co przy cenie biletu np. 25 zł zepnie się gdy przyjdzie minimum 200 osób... Dlatego czasem warto kwestie finansowe przeliczać od drugiej strony :)
 7. Straaasznie głośny metronom możesz lubić - ale za jakiś czas twoje uszy pokażą ci, że to nie najlepszy pomysł był :)
 8. Używam DB-30 i jest on na pewno wystarczająco głośny. Warto sprawdzić baterię. Czy sprawdzałaś też inne słuchawki na tym metronomie? Docelowo do gry na bębnach polecam jakieś słuchawki douszne (dokanałowe) - one wyciszają dźwięk z zewnątrz, dzięki czemu komfortowo się gra.
 9. nie da sie - i to jest mega wada ;/
 10. Faktycznie - na koncercie potrzeba minimum 50 :doubt:
 11. powiedział mi, że to jest jego amulet, który dostał od kochanej osoby
 12. W jakiej walucie niby, bo chyba nie PLN :)
 13. Dla mnie porównywanie EX czy Vicków do takich AKG czy Bayerdynamic nie ma najmniejszego sensu. Okej - AKG i Bayery grają o niebo lepiej, ale za to Vicki a w szczególności EX 29 tłumią o wiele bardziej! Zatem wszystko zależy od tego, na czym ci zależy najbardziej.
 14. a może zwyczajnie poproś kogoś, żeby nagrał video, jak instalujesz sobie te słuchawki, bo ja również nie mogę uwierzyć w podobny przypadek.
×
×
 • Create New...