Skocz do zawartości
Repcak

Odbijanie się bijaka od naciągu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pojawiało już się to pytanie, ale nie mam zbytnio czasu szukać bo cała sytuacja już mnie troszkę irytuje. Mianowicie dziś zacząłem zmieniać naciągi w bębnach i kiedy przyszedł czas na centrale byłem trochę podjarany, bo kupiłem Powerstroke 3 22". Jednak męczę się z nim już kilka godzin i nie mogę znaleźć idealnego stroju, przy którym bijak przy uderzeniu nie "odskoczyłby". Wiem, że wpływ ma na to też wytłumienie centrali, jednak mimo włożenia dość sporego koca (ok. 2mx2m) bijak dalej się odbija od tego naciągu, czego nie było w przypadku poprzedniego Emad'a 2 Clear nawet na wyższym stroju! Nie chce też przecież wypychać całej centrali poduszkami tylko dlatego, abym miał komfort gry :roll: Nie wiem co teraz mam robić, bo chcę grać muzykę metalową i nie czuję się zbyt komfortowo nawet przy lekkim odbiciu się bijaka od naciągu. Jest na to jakiś sposób? Pomocy!

Jakby ktoś pytał to jest to centralka Ever Play na 6 śrub...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noga, noga pracuje i w jednym rytmie się rajcuje.

 

No wiesz jesteś lebiega - takie problemy na forum przedstawiać.

 

To wiadomo, że naciąg się musi ułożyć, noga się musi przyzwyczaić.

 

A tak w ogóle - to co Ci przeszkadzał ten EMAD II CLEAR? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...